Zamknij

Polska – Słowenia: Glik i Krychowiak nie wezmą udziału w treningu

03.09.2019 17:34
reprezentacja Polski
fot. PAP

Kamil Glik i Grzegorz Krychowiak nie wezmą udziału we wtorkowym meczu reprezentacji Polski. Biało-czerwoni przygotowują się do piątkowego meczu ze Słowenią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy w 2020 roku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski przygotowuje się w Warszawie do najbliższych meczów ze Słowenią i Austrią. Zanim zgrupowanie rozkręciło się na dobre, Jerzy Brzęczek już ma problemy, z którymi musi się uporać. Chodzi głównie o Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka, którzy według portalu sport.pl, nie pojawią się na wtorkowym treningu.

W gorszej sytuacji wydaje się być obrońca AS Monaco, który doznał urazu mięśniowego w trakcie spotkania ligowego. Jeden z filarów naszej kadry walczy z czasem. Mimo że pojawił się cień nadziei, że Glik będzie w stanie trenować z zespołem, tak sztab Brzęczka woli dmuchać na zimne i nie ryzykować pogłębienia się kontuzji.

El. Euro 2020: Problemy w kadrze Brzęczka, kilku piłkarzy z urazami

Niemniej jednak Kamil Glik w rozmowie z serwisem sport.pl zapewniał, że mimo bólu, zagra w meczu ze Słowenią. Najprawdopodobniej 31-latek będzie gotowy na środowe zajęcia.

Poza nim niepewny udziału w treningu jest Grzegorz Krychowiak. Pomocnik ma kłopoty ze stopą.

RadioZET.pl/sport.pl/MW