Polska - Słowenia: Jacek Góralski grał z kontuzją. Czeka go dłuższa przerwa

21.11.2019 11:22
Jacek Góralski grał z kontuzją

Jacek Góralski, strzelec zwycięskiego gola w meczu eliminacji Euro 2020 Polska - Słowenia (3:2), podczas spotkania nabawił sie kontuzji stawu skokowego. Mimo urazu piłkarz rozegrał pełne 90 minut.

Jak przekazano w raporcie medycznym PZPN-u, Góralskiego czeka teraz ok. dwutygodniowa przerwa.

Kontuzja Jacka Góralskiego

Góralski nerwowo wszedł w mecz, co odczuli przede wszystkim... rywale, którzy często padali na murawę po starciach z pomocnikiem Łudogorca Razgrad. Sam też zbierał ciosy. Na początku rywalizacji Kurtić nadepnął na staw skokowy Polaka, a jego uraz pogłębiło jeszcze kopnięcie ze złości w murawę w dalszej części spotkania.

Kurtić nie dokończył tego spotkania. Po kolejnym faulu na Góralskim obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Występ na PGE Narodowym kontuzją przypłacił także Kamil Glik, który już w 6. minucie został zmieniony przez Artura Jędrzejczyka.