Zamknij

Polska - Słowenia: O KTÓREJ godzinie mecz el. Euro 2020?

19.11.2019 19:12
Polska - Słowenia: KIEDY i O KTÓREJ godzinie mecz?
fot. PAP

Polska - Słowenia: KIEDY  i O KTÓREJ godzinie mecz el. Euro 2020? Polska - Słowenia - ostatni mecz Polaków w eliminacjach do mistrzostw Europy: GODZINA i DATA. O której mecz Polska - Słowenia? Kiedy grają Polacy ze Słowenią? Polska - Słowenia na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - Słowenia: KIEDY i O KTÓREJ godzinie mecz el. Euro 2020? GODZINA i DATA meczu Polska - Słowenia. Biało-czerwoni mają do wyrównania pewne rachunki ze Słowenią. To jedyny rywal, z którymi kadra Brzęczka przegrała w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020. Z pewnością kibiców czekają ogromne emocje, zwłaszcza, że jest to ostatni pojedynek Polaków w eliminacjach do ME.Jedyną porażkę Polacy odnotowali dokładnie 6 września, gdzie w Ljubljanie przegrali 0:2. W tamtym spotkaniu Polacy byli wyraźnie wolniejsi od przeciwników, nie potrafili stworzyć dogodnej okazji do zdobycia gola, a pierwszy celny strzał na bramkę oddali dopiero po godzinie gry.

Polska - Słowenia: KIEDY mecz? O KTÓREJ godzinie grają Polacy?

Mecz Polska - Słowenia obejrzy komplet kibiców na trybunach PGE Narodowego. Jednocześnie ostatni mecz w eliminacjach do Euro 2020 będzie ostatnim starciem reprezentacji w tym roku. Biało-czerwoni są pewni pierwszego miejsca w grupie G, ale nadal walczą o pierwszy koszyk. Aby byli rozstawieni w losowaniu grup na Euro 2020 nie mogą pozwolić sobie na porażkę ze Słowenią.

Polska - Słowenia odbędzie się we wtorek, 19 listopada na PGE Narodowym. Początek meczu o godzinie 20.45.

Mecz Polska - Słowenia na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl