Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dziś początek MME 2017! Gdzie obejrzeć mecz Polska - Słowacja?

16.06.2017 12:00
sport

Polska - Słowacja na żywo. Transmisja live w TV i online z pierwszego meczu biało-czerwonych na MME 2017. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Polaków. Relacja live na sport.radiozet.pl.

Bartosz Kapustka fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Słowacja?

- Czujemy się podekscytowani tym, na co oczekiwaliśmy. Po ostatnim tygodniu w Arłamowie jestem przekonany, że będziemy w doskonałej dyspozycji. Chcemy zaprezentować się jak najlepiej, ale żadnych deklaracji składać nie będę. Koncentrujemy się na każdym naszym kolejnym działaniu, na każdym meczu i każdym treningu. Zakładamy, że jesteśmy do tego turnieju optymalnie przygotowani, mamy trzech zawodników, którzy doświadczyli dorosłego Euro, co może być dodatkowym atutem - powiedział przed meczem trener biało-czerwonych, Marcin Dorna.

Słowacja to teoretycznie najsłabszy rywal Polaków w fazie grupowej. Ponadto biało-czerwonym przyjdzie się zmierzyć z Anglią i Szwecją. Starcie Wyspiarzy ze Skandynawami w Kielcach zainauguruje turniej.

O tym, jak ważne jest pierwsze spotkanie przekonuje piłkarz Cracovii, Tomas Vestenicky.

- W takim turnieju pierwszy mecz jest najważniejszy. Zwycięstwo stwarza dogodną szansę na wyjście z grupy, a taki jest nasz realny do osiągnięcia cel. Polscy piłkarze grają w zespołach ekstraklasy, a niektórzy w ligach zagranicznych i stanowią silny zespół. My też mamy silną drużynę, zdolną do wygrania pierwszego spotkania. Mają wielką siłę ofensywną, a w ich szeregach występuje uczestnik ostatnich seniorskich mistrzostw Europy Bartosz Kapustka. My natomiast mamy świetnych obrońców na czele z Milanem Skriniarem z Sampdorii, który stanowi zaporę trudną do przejścia - zaznaczył słowacki napastnik.

Mecz Polska - Słowacja na żywo o godz. 20.45. Transmisja live w TV w Polsacie, online na ipla.tv. Relacja live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN

Oceń
Tagi