Dziś początek MME 2017! Gdzie obejrzeć mecz Polska - Słowacja?

Andreas Nicolaides
16.06.2017 12:00
Bartosz Kapustka
fot. PAP

Polska - Słowacja na żywo. Transmisja live w TV i online z pierwszego meczu biało-czerwonych na MME 2017. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Polaków. Relacja live na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Słowacja?

Liczba głosów:

- Czujemy się podekscytowani tym, na co oczekiwaliśmy. Po ostatnim tygodniu w Arłamowie jestem przekonany, że będziemy w doskonałej dyspozycji. Chcemy zaprezentować się jak najlepiej, ale żadnych deklaracji składać nie będę. Koncentrujemy się na każdym naszym kolejnym działaniu, na każdym meczu i każdym treningu. Zakładamy, że jesteśmy do tego turnieju optymalnie przygotowani, mamy trzech zawodników, którzy doświadczyli dorosłego Euro, co może być dodatkowym atutem - powiedział przed meczem trener biało-czerwonych, Marcin Dorna.

Słowacja to teoretycznie najsłabszy rywal Polaków w fazie grupowej. Ponadto biało-czerwonym przyjdzie się zmierzyć z Anglią i Szwecją. Starcie Wyspiarzy ze Skandynawami w Kielcach zainauguruje turniej.

O tym, jak ważne jest pierwsze spotkanie przekonuje piłkarz Cracovii, Tomas Vestenicky.

- W takim turnieju pierwszy mecz jest najważniejszy. Zwycięstwo stwarza dogodną szansę na wyjście z grupy, a taki jest nasz realny do osiągnięcia cel. Polscy piłkarze grają w zespołach ekstraklasy, a niektórzy w ligach zagranicznych i stanowią silny zespół. My też mamy silną drużynę, zdolną do wygrania pierwszego spotkania. Mają wielką siłę ofensywną, a w ich szeregach występuje uczestnik ostatnich seniorskich mistrzostw Europy Bartosz Kapustka. My natomiast mamy świetnych obrońców na czele z Milanem Skriniarem z Sampdorii, który stanowi zaporę trudną do przejścia - zaznaczył słowacki napastnik.

Mecz Polska - Słowacja na żywo o godz. 20.45. Transmisja live w TV w Polsacie, online na ipla.tv. Relacja live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN