Polska - Rumunia: BILETY. Kiedy rusza sprzedaż? Jaka cena?

Andreas Nicolaides
29.03.2017 10:25
reprezentacja Polski
fot. PAP/EPA

Polska - Rumunia - bilety na ten mecz el. MŚ 2018 cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców. PZPN opublikował już harmonogram ich sprzedaży. Gdzie kupić bilety na mecz Polska - Rumunia? Jaka jest ich cena?

Zagłosuj

Czy bilety na mecz Polska - Rumunia powinny być tańsze?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Polska - Rumunia odbędzie się 10 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprzedaż biletów rozpocznie się 10 maja. Od tego dnia do 22 tego samego miesiąca trwać będzie I tura sprzedaży - dla posiadaczy Kart Kibica. Od 23 maja do 10 czerwca prowadzona będzie sprzedaż otwarta - dla wszystkich kibiców. Biletów nie będzie można kupować na stadionie w dniu meczu.

Jak podkreśla PZPN, sprzedaż biletów odbywa się w internecie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu kupbilet.pl.

Bilety na mecz Polska - Rumunia: Jaka cena?

Za najtańsze wejściówki trzeba będzie zapłacić 100 złotych (III kategoria - miejsca na dole, za bramkami). Bilety II kategorii kosztują 160 zł (wyżej za bramkami i na łukach). III kategoria, czyli bilety najdroższe to wydatek 200 zł. Bilet rodzinny (opiekun + dziecko do 12 lat) to łączny koszt 130 zł, wejściówki dla niepełnosprawnych (na wózku inwalidzkim wraz z opiekunem) kosztują 80 zł.

Mecz Polska - Rumunia w el. MŚ 2018 odbędzie się 10 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początek o godz. 20.45.

RadioZET.pl/AN