Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska - Rumunia w Warszawie

Andreas Nicolaides
10.05.2017 10:23
reprezentacja Polski
fot. PAP/EPA

Polska - Rumunia: bilety na to spotkanie są już w sprzedaży. Kto może je kupić w pierwszej turze? Kiedy wejściówki będzie można nabyć w sprzedaży otwartej? Ile kosztują? Bilety na mecz Polska - Rumunia: sprawdź wszystkie szczegóły.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

10 maja ruszyła pierwsza tura sprzedaży biletów na mecz Polska - Rumunia, który odbędzie się 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do 22 maja wejściówki nabywać mogą posiadacze Kart Kibica. 23 maja wystartuje sprzedaż otwarta - dla wszystkich kibiców.

Gdzie kupić bilety na mecz Polska - Rumunia?

Nie będzie można ich kupić na stadionie w dniu meczu. Jak podkreśla PZPN, sprzedaż biletów odbywa się w internecie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu kupbilet.pl.

Ile kosztują bilety na mecz Polska - Rumunia?

Za najtańsze bilety trzeba zapłacić 100 złotych (III kategoria - miejsca na dole, za bramkami). Bilety II kategorii kosztują 160 zł (wyżej za bramkami i na łukach). III kategoria, czyli bilety najdroższe, to wydatek 200 zł. Bilet rodzinny (opiekun + dziecko do 12 lat) to łączny koszt 130 zł, wejściówki dla niepełnosprawnych (na wózku inwalidzkim wraz z opiekunem) kosztują 80 zł.

Mecz Polska - Rumunia w el. MŚ 2018 odbędzie się 10 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początek o godz. 20.45.

RadioZET.pl/AN