Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czy Klara zostanie piłkarką oraz włosy Pazdana. Hitowe nagranie ze zgrupowania kadry [WIDEO]

10.06.2017 13:57
sport

Reprezentanci Polski przed dzisiejszym meczem z Rumunią znaleźli czas, aby spotkać się z młodymi zawodnikami, którzy brali udział w rozgrywkach ''Pucharu Tymbarku''. Nagranie ze spotkania robi furorę w sieci. A wszystko dzięki dwóm pytaniom. Zobaczcie sami! 

Czy Klara zostanie piłkarką oraz włosy Pazdana. Hitowe nagranie ze zgrupowania kadry [WIDEO] fot. YouTube

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Uśmiech wśród wszystkich zawodników i członków sztabu szkoleniowego wywołało pytanie zadane przez młodą zawodniczkę, która rozstrzygnęła losy finałowego spotkania o ''Puchar Tymbarku''. Dziewczynka zapytała, czy Robert Lewandowski chciałby, aby jego córka grała w przyszłości w piłkę.

Kapitan biało-czerwonych stwierdził, że to bardzo trudne pytanie. - Sama będzie musiała zdecydować, nie będę jej nakłaniać - dodał z uśmiechem. 

Hitem okazało się jednak kolejne pytanie, które dotyczyło... włosów Michała Pazdana. - Ile miał Pan lat, kiedy stracił wszystkie włosy? - zapytała inna dziewczynka.

- Bardzo dobre pytanko - rozpoczął zawodnik Legii Warszawa. - On nigdy nie miał - dopowiedział Artur Jędrzejczyk. Filar obrony reprezentacji przyznał, że brak włosów zaczął być zauważalny w trakcie jego gry dla Górnika Zabrze.

RadioZET/DG

Oceń