Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czy Klara zostanie piłkarką oraz włosy Pazdana. Hitowe nagranie ze zgrupowania kadry [WIDEO]

10.06.2017 13:57
xxx sport

Reprezentanci Polski przed dzisiejszym meczem z Rumunią znaleźli czas, aby spotkać się z młodymi zawodnikami, którzy brali udział w rozgrywkach ''Pucharu Tymbarku''. Nagranie ze spotkania robi furorę w sieci. A wszystko dzięki dwóm pytaniom. Zobaczcie sami! 

Czy Klara zostanie piłkarką oraz włosy Pazdana. Hitowe nagranie ze zgrupowania kadry [WIDEO] fot. YouTube

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Uśmiech wśród wszystkich zawodników i członków sztabu szkoleniowego wywołało pytanie zadane przez młodą zawodniczkę, która rozstrzygnęła losy finałowego spotkania o ''Puchar Tymbarku''. Dziewczynka zapytała, czy Robert Lewandowski chciałby, aby jego córka grała w przyszłości w piłkę.

Kapitan biało-czerwonych stwierdził, że to bardzo trudne pytanie. - Sama będzie musiała zdecydować, nie będę jej nakłaniać - dodał z uśmiechem. 

Hitem okazało się jednak kolejne pytanie, które dotyczyło... włosów Michała Pazdana. - Ile miał Pan lat, kiedy stracił wszystkie włosy? - zapytała inna dziewczynka.

- Bardzo dobre pytanko - rozpoczął zawodnik Legii Warszawa. - On nigdy nie miał - dopowiedział Artur Jędrzejczyk. Filar obrony reprezentacji przyznał, że brak włosów zaczął być zauważalny w trakcie jego gry dla Górnika Zabrze.

RadioZET/DG

Oceń