Zamknij

Nie ma biletów na Polska - Rumunia! W nocy sprzedano 50 tys. wejściówek

Andreas Nicolaides
10.05.2017 14:03
Stadion Narodowy
fot. PAP

Polska - Rumunia bilety: sprzedaż ruszyła 10 maja, ale zamknięta została już po kilku godzinach. Dlaczego? Wejściówki rozeszły się w ekspresowym tempie! Wolnych biletów próżno było szukać już o godz. 8.00 rano.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecz Polska - Rumunia mieli posiadacze Kart Kibica. Jak wynika z ich wpisów na Twitterze, ze zniecierpliwieniem czekali do północy (z 9 na 10 maja). Gdy na stronie kupbilet.pl pojawiła się możliwość rezerwacji biletów, momentalnie zaczęli je nabywać. Serwery nie wytrzymywały, mimo że - jak podkreślamy - było już po północy.

Ogromne zainteresowanie meczem Polska - Rumunia

Wchodząc na stronę kupbilet.pl widzimy, że w sprzedaży nie ma już ani jednego biletu. A to jedyna platforma, za pośrednictwem której można nabyć wejściówki. Te nie będą sprzedawane nawet w dniu meczu w kasach pod stadionem.

Kibice próbują teraz dodzwonić się do dystrybutora. Niestety - jak informują na portalach społecznościowych - nawet godzina oczekiwania na połączenie nie wystarcza, aby porozmawiać z konsultantem.

To pokazuje tylko, jaką popularnością cieszą się w Polsce mecze reprezentacji. Kibiców nie odstraszają nawet wysokie ceny biletów. Za najtańsze (III kategoria) trzeba było zapłacić 100 złotych, najdroższe (I kategoria) chodziły po 200.

Jak kupić bilety na mecz Polska - Rumunia?

Kibicom pozostaje liczyć jedynie na zwroty biletów, których rezerwacja nie zostanie opłacona. Domyślać możemy się jedynie, że będzie ich niewiele.

Przypomnijmy, że otwarta sprzedaż biletów - dla wszystkich kibiców miała zostać otwarta 23 maja.

Stadion Narodowy - zgodnie z oficjalnymi danymi - pomieścić może 58 tysięcy widzów.

Mecz Polska - Rumunia w el. MŚ 2018 odbędzie się 10 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początek o godz. 20.45.

RadioZET.pl/AN