Polska - Portugalia: Piątek strzela nie tylko w klubie. Premierowy gol 23-latka [WIDEO]

11.10.2018 21:40

Po pierwszej połowie reprezentacja Polski przegrywa z Portugalią 1:2 w meczu Ligi Narodów. Jedynego gola dla biało-czerwonych zdobył Krzysztof Piątek.

Krzysztof Piątek fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

W 18. minucie Piątek wykorzystał dobre dośrodkowanie Kurzawy z rzutu rożnego oraz wyblok Lewandowskiego na Rui Patricio i z bliska umieścił piłkę w siatce. To jego pierwsze trafienie w drugim występie w drużynie narodowej.

23-latek jest obecnie na ustach wszystkich fanów futbolu. W siedmiu meczach Serie A zdobył dziesięć goli i przewodzi klasyfikacji strzelców.

Po 45 minutach Polska przegrywa z Portugalią, a gole dla gości zdobywali Andre Silva oraz... Kamil Glik.