Polska - Portugalia: na żywo - transmisja online, w TV. Gdzie oglądać 20.11?

Weronika Domoradzka
20.11.2018 09:06
Polska - Portugalia: na żywo - transmisja online, w TV. Gdzie oglądać 20.11?

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Portugalia? Na żywo drugie i zarazem ostatnie starcie tych drużyn w ramach Ligi Narodów 2018, będzie można oglądać we wtorek, 20 listopada. Wieczorny pojedynek dla Biało-Czerwonych to doskonała okazja na rewanż, po ostatniej porażce z portugalskim zespołem. Sprawdzamy informacje na temat transmisji meczu Polska - Portugalia 2018 w TV oraz streamie w internecie.

Mecz Polska - Portugalia, Liga Narodów: na żywo. Gdzie oglądać pojedynek w TV? O której godzinie transmisja? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy informacje o transmisji Polska - Portugalia 20.11.

» Polska - Portugalia: GODZINA. O której mecz w Lidze Narodów, kiedy i gdzie? «

Mecz Polska - Portugalia: transmisja w TV - na żywo. Gdzie obejrzeć?

Mecz Polska - Portugalia w Lidze Narodów 2018 na żywo będzie można obejrzeć we wtorek, 20 listopada. Początek piłkarskiego starcia zaplanowany jest na godzinę 20:45. Transmisja meczu Polska - Portugalia dostępna będzie w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Przedmeczowe studio w TVP 1 rozpocznie się o 20:30, a w TVP Sport i Polsat Sport już o 18:00.

Mecz Polska - Portugalia 20.11 to drugie i zarazem ostatnie starcie tych drużyn w Lidze Narodów UEFA 2018. Dla Biało-Czerwonych będzie to także ostatnia szansa na rewanż, po ostatniej porażce z portugalską drużyną. Feralny mecz odbył się 11 października i zakończył wynikiem 2:3 dla Portugalii. Nasza reprezentacja tym razem będzie dodatkowo osłabiona - we wtorkowym pojedynku nie zagra Robert Lewandowski. Król strzelców zmaga się obecnie z niewielkim urazem kolana.

Czy pomimo braku kluczowego zawodnika, Polacy odniosą zwycięstwo? Tego dowiemy się już niebawem!

Polska - Portugalia: online. Gdzie oglądać mecz 20.11?

Wieczorne starcie dostępne będzie także online. Mecz Polska - Portugalia będzie można obejrzeć bezpłatnie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP. Z kolei płatny stream na Ipla.tv. Cena wynosi od 5 zł za dostęp jednorazowy.

Relacja meczu Polska - Portugalia na żywo na → sport.radiozet.pl

Polacy w Lidze Narodów 2018 radzą sobie fatalnie. Reprezentacja Biało-Czerwonych ma na swoim koncie dwa przegrane mecze - z Włochami 1:0 oraz z Portugalią 2:3 oraz jeden remis z Włochami 1:1. Tym samym otrzymali 1 punkt, a w tabeli zajmują ostatnie trzecie miejsce. Oznacza to, że nawet w przypadku wtorkowej wygranej z Portugalią, Polacy nie mają szans na pozostanie w dywizji A Ligi Narodów 2018.

RadioZET.pl/JW