Polska - Portugalia: Kiedy i o której godzinie mecz Ligi Narodów?

Andreas Nicolaides
11.10.2018 15:54
Polska - Portugalia
fot. PAP/EPA

Mecz Polska - Portugalia - kiedy się odbędzie? O której godzinie? Będzie to drugie spotkanie Ligi Narodów z udziałem biało-czerwonych. Polska - Portugalia: relacja i wynik na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Portugalia?

Liczba głosów:

Polska - Portugalia: DATA. O której godzinie mecz Polska - Portugalia? Kiedy? To spotkanie będzie niezwykle istotne dla końcowego układu tabeli naszej grupy Ligi Narodów. Portugalia może mocno zbliżyć się do wygrania grupy, biało-czerwoni natomiast mogą objąć pozycję lidera.

Mecz Polska - Portugalia. O której godzinie?

Polska po pierwszym meczu ma na koncie jeden punkt - wywalczony w Bolonii z reprezentacją Włoch. Italia przegrała za to kolejny mecz - z Portugalią. Mistrzowie Europy zostali więc liderami grupy. O dwa "oczka" wyprzedzają kadrę Jerzego Brzęczka.

Polska - Portugalia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Ogłoszone zostały już kadry obu zespołów. Mecz Polska - Portugalia przegapi Cristiano Ronaldo, który dostał wolne od trenera Fernando Santosa. Przyjadą za to inne gwiazdy mistrzów Europy - Bernardo Silva, Andre Silva czy Goncalo Guedes.

Polska - Portugalia: DATA. Kiedy mecz Ligi Narodów?

Mecz Polska - Portugalia na żywo odbędzie się w czwartek, 11 października, o godz. 20.45. Relacja online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN