Polska - Nigeria: Przewidywany skład reprezentacji Polski

Andreas Nicolaides
21.03.2018 13:30
Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA

Mecz Polska - Nigeria na żywo już w piątek 23 marca. Będzie to pierwsze spotkanie biało-czerwonych w 2018 roku. Jakim składem zagrają Polacy? Na jaki system zdecyduje się Adam Nawałka. Zobacz przewidywany skład na mecz Polska - Nigeria.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Skład na mecz Polska - Nigeria ma być bardzo mocny. Trener Adam Nawałka postawi na sprawdzonych graczy i sprawdzony system. Nie będzie kombinowania z grą na trzech środkowych obrońców, a klasyczne 4-2-3-1.

Polska - Nigeria: skład reprezentacji Polski

W bramce powinien zagrać Wojciech Szczęsny. Choć nie można wykluczyć występu Łukasza Fabiańskiego, to wydaje się jednak, że golkiper Juventusu jest dla Nawałki numerem jeden.

Od prawej w linii obrony - zgodnie z przewidywaniami "Przeglądu Sportowego" - zobaczymy Łukasza Piszczka, Michała Pazdana i Kamila Glika. Na lewej stronie zagrać ma Maciej Rybus. Przed nimi parę środkowych pomocników utworzą Grzegorz Krychowiak i Karol Linetty, rolę ofensywnego pomocnika pełnić będzie Piotr Zieliński.

Polska - Nigeria: przewidywany skład

Miejsce na lewym skrzydle utrzymać powinien Kamil Grosicki, z prawej możemy zobaczyć debiutanta - Przemysława Frankowskiego z Jagiellonii. Pewny miejsca w ataku jest Robert Lewandowski.

Przewidywany skład na mecz Polska - Nigeria:

Szczęsny - Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus - Krychowiak, Linetty - Frankowski, Zieliński, Grosicki - Lewandowski

Mecz Polska - Nigeria na żywo na sport.radiozet.pl. Początek 23 marca o godz. 20.45.

RadioZET.pl/AN