Jest decyzja! Ważny piłkarz kadry Nawałki nie zagra z Nigerią

Andreas Nicolaides
23.03.2018 11:53
reprezentacja Polski
fot. PAP/EPA

Maciej Rybus, zgodnie z przewidywaniami, nie zagra w meczu Polska - Nigeria. Piłkarz zmaga się z przeziębieniem. To kolejne spore osłabienie kadry Adama Nawałki. Polska - Nigeria na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.45.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Polska wygra dziś z Nigerią?

Liczba głosów:

Już w czwartek Adam Nawałka poinformował, że występ Rybusa w meczu Polska - Nigeria stoi pod znakiem zapytania. Jak się okazało, piłkarz nie zdążył się wyleczyć i wypadł ze składu na mecz we Wrocławiu. To zła wiadomość dla Adama Nawałki, bo zamierzał wystawić go do gry od pierwszej minuty. Ponadto selekcjoner nie będzie mógł skorzystać m.in. z Łukasza Piszczka, który opuścił zgrupowanie z ważnego powodu, i Bartosza Bereszyńskiego, który ma kontuzję mięśniową. Boki obrony reprezentacji Polski zostały więc bardzo osłabione.

Polska - Nigeria: skład przewidywany

Z tego powodu Adam Nawałka zmieni ustawienie na mecz Polska - Nigeria. Zagra trójką środkowych obrońców i dwoma wahadłowymi. Zobacz skład na mecz Polska - Nigeria.

Spotkanie Polska - Nigeria będzie pierwszym reprezentacji w 2018 roku. Po nim biało-czerwoni zagrają jeszcze z Koreą Południową, Chile i Litwą. MŚ 2018 w Rosji rozpoczną 19 czerwca od meczu z Senegalem. Następnie zmierzą się z Kolumbia i Japonią.

Mecz Polska - Nigeria na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.45.

RadioZET.pl/AN