Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jest decyzja! Ważny piłkarz kadry Nawałki nie zagra z Nigerią

23.03.2018 11:53
sport

Maciej Rybus, zgodnie z przewidywaniami, nie zagra w meczu Polska - Nigeria. Piłkarz zmaga się z przeziębieniem. To kolejne spore osłabienie kadry Adama Nawałki. Polska - Nigeria na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.45.

reprezentacja Polski fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Polska wygra dziś z Nigerią?

Już w czwartek Adam Nawałka poinformował, że występ Rybusa w meczu Polska - Nigeria stoi pod znakiem zapytania. Jak się okazało, piłkarz nie zdążył się wyleczyć i wypadł ze składu na mecz we Wrocławiu. To zła wiadomość dla Adama Nawałki, bo zamierzał wystawić go do gry od pierwszej minuty. Ponadto selekcjoner nie będzie mógł skorzystać m.in. z Łukasza Piszczka, który opuścił zgrupowanie z ważnego powodu, i Bartosza Bereszyńskiego, który ma kontuzję mięśniową. Boki obrony reprezentacji Polski zostały więc bardzo osłabione.

Polska - Nigeria: skład przewidywany

Z tego powodu Adam Nawałka zmieni ustawienie na mecz Polska - Nigeria. Zagra trójką środkowych obrońców i dwoma wahadłowymi. Zobacz skład na mecz Polska - Nigeria.

Spotkanie Polska - Nigeria będzie pierwszym reprezentacji w 2018 roku. Po nim biało-czerwoni zagrają jeszcze z Koreą Południową, Chile i Litwą. MŚ 2018 w Rosji rozpoczną 19 czerwca od meczu z Senegalem. Następnie zmierzą się z Kolumbia i Japonią.

Mecz Polska - Nigeria na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.45.

RadioZET.pl/AN

Oceń