Zamknij

Polska - Macedonia Północna: Hiszpański sędzia poprowadzi mecz w Warszawie

10.10.2019 11:28
Polska - Macedonia znamy sędziego
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS

Hiszpański sędzia Mateu Lahoz poprowadzi spotkanie Polska - Macedonia Północna w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020. Mecz Polska - Macedonia na żywo w niedzielę o godzinie 20:45.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie przed październikowymi meczami el. Euro 2020 w poniedziałek, 7 października. W środę biało-czerwoni wylecieli do Rygi, gdzie w 7. kolejce spotkań podejmą Łotwę. Po meczu, kadra Jerzego Brzęczka powróci do Warszawy, gdzie będzie przygotowywała się do niedzielnego starcia z Macedonią Północną.

Polska - Macedonia Północna: Mateu Lahoz sędzią głównym meczu el. Euro 2020

W ostatnim czasie arbiter zasłynął kilkoma kontrowersyjnymi decyzjami. Podczas meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Barceloną a Sevillą, Lahoz pokazał czerwoną kartkę Dembele, który miał obrazić arbitra. Po spotkaniu trener Dumy Katalonii, Ernesto Valverde przyznał, że to mało prawdopodobne, aby jego piłkarz obraził arbitra, ponieważ sam..."nie zna hiszpańskiego".

Po sześciu kolejkach w tabeli grupy G eliminacji Euro 2020 prowadzi Polska z 13 punktami. O dwa wyprzedza Słowenię, a o trzy Austrię. Dalej sklasyfikowane są Macedonia Płn. i Izrael - po osiem. Tabelę zamyka Łotwa z zerowym dorobkiem i bardzo złym bilansem bramek 1-21.

Mecz Polska - Macedonia na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online w niedzielę, 13 października, o godz. 20.45. Robert Lewandowski i spółka zagrają w jednolitych białych strojach, a Macedończycy w czerwonych trykotach z żółtymi elementami.

RadioZET.pl