Zamknij

Polska - Macedonia Północna 2019: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają?

Jolanta Waligóra
06.06.2019 09:00
Polska - Macedonia Północna: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają?
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/EASTNEWS

O której godzinie mecz Polska - Macedonia? Piłkarski pojedynek, który odbędzie się na początku czerwca, niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu będzie to kolejne starcie naszej reprezentacji w eliminacjach do Euro. Godzinę meczu Polska - Macedonia Północna 2019 i informacje na temat daty i miejsca pojedynku, można znaleźć poniżej. Mecz Polska - Macedonia na żywo na sport.radiozet.pl.

Polska - Macedonia Północna 2019: GODZINA meczu. O której pojedynek Biało-Czerwonych w eliminacjach do Euro? Kiedy dokładnie odbędzie się długo wyczekiwane starcie? Gdzie grają? Przedstawiamy szczegółowe informacje o pojedynku i sprawdzamy godzinę meczu Polska - Macedonia Północna.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET Sport na Facebooku

Polska - Macedonia Północna: kiedy mecz i gdzie grają? [DATA, MIEJSCE]

Długo wyczekiwany mecz Polska - Macedonia Północna 2019 odbędzie się w piątek, 7 czerwca. Wielu kibiców Biało-Czerwonych, którzy chcą obejrzeć pojedynek na żywo z trybun, szuka także w sieci informacji na temat tego, gdzie mecz Polska - Macedonia Północna się odbędzie. Piłkarskie starcie będzie mieć miejsce w Nacionalna Arena Filip II Makedonski w Skopje. 

Mecz Polska - Macedonia Północna w eliminacjach Euro niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu zostanie rozegrany kolejny już pojedynek Biało-Czerwonych w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Przypomnijmy, że do tej pory Polacy rozegrali dwa zwycięskie mecze - początkowo wygrali z Austrią 1:0, a następnie z Łotwą 2:0. Kolejne mecze naszej reprezentacji w eliminacjach Euro rozegrane zostaną z Izraelem, Słowenią i ponownie z Austrią, Łotwą i Macedonią Północną. Szczegółowy terminarz można znaleźć w linku poniżej.

Eliminacje Euro 2020 - TERMINARZ: mecze Polski. Kiedy, gdzie i z kim gramy?

Mecz Polska - Macedonia Północna: GODZINA. O której grają? [7.06]

Godzina meczu Polska - Macedonia Północna 7.06.2019 to temat, który z uwagi na zbliżającą się rywalizację, jest coraz częściej poruszany. Informacji na temat tego, o której godzinie mecz Polska - Macedonia Północna szukają wszyscy kibice, którzy chcą śledzić najbliższą rywalizację. Pojedynek rozpocznie się o 20:45. 

Lewandowski przestrzega przed najbliższymi meczami: "Bez determinacji będzie ciężko"

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Macedonia Północna?

Liczba głosów:

Mecz Polska - Macedonia Północna 2019 transmitowany będzie w telewizji na kanałach TVP1 oraz TVP Sport. Dodatkowo starcie dostępne będzie także online na stronie sport.tvp.pl.

Relacja meczu Polska - Macedonia Północna na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/JW