Polska - Macedonia: GODZINA. O której godzinie mecz el. Euro 2020?

13.10.2019 18:42
Polska - Macedonia KIEDY i o której?
fot. WOJCIECH WOJTKIELEWICZ/Polska Press/East News

Polska - Macedonia: GODZINA meczu. O KTÓREJ godzinie Polska vs Macedonia w eliminacjach Euro 2020? Kiedy grają Polacy? Na kogo postawi Jerzy Brzęczek w meczu Polska – Macedonia? Mecz Polska - Macedonia na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - Macedonia - KIEDY mecz i O KTÓREJ godzinie spotkanie eliminacji do Euro 2020? Reprezentacja Polski w poniedziałek, 7 października rozpoczęła zgrupowanie przed dwoma meczami eliminacyjnymi do mistrzostw Europy. Najpierw podopieczni Jerzego Brzęczka podejmą na wyjeździe Łotwę, a później zagrają z Macedonią Północną. Biało-czerwoni są trapieni przez kontuzje, które wyeliminowały Łukasza Fabiańskiego, Dawida Kownackiego, Jakuba Błaszczykowskiego i Karola Linettego. Miejsce tego ostatniego zastąpił Dominik Furman.

Z kolei w obozie naszego rywala również się nie przelewa. Enis Bardi z powodu urazu także opuści październikowe spotkania reprezentacyjne. W jego miejsce selekcjoner powołał Gjorgjiego Stoilova z Akademiji Pandev i Mario Mladenovskiego z Vardaru Skopje.

Eliminacje Euro 2020: Grupa G - TABELA i wyniki "polskiej" grupy 

Polska - Macedonia: KIEDY mecz? O której GODZINIE?

Wrześniowe  mecze nie były udane dla Polaków. Najpierw kadra doznała porażki ze Słowenią 0:2, a następnie zremisowała z Austrią 0:0.Jednak Jerzy Brzęczek jest optymistycznie nastawionych do kolejnych spotkań.

- Myślę, że również zawodnicy mają świadomość tego, że na razie jeszcze nie pokazujemy pełni naszych możliwości. To na pewno nasze największe wyzwanie, aby to, co robimy na treningach, zaczęło w większym stopniu funkcjonować w meczach o punkty. Bo wtedy będziemy kreować więcej sytuacji i zdobywać więcej bramek - powiedział selekcjoner.

Polska - Macedonia TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz el. Euro 2020?

Polska - Macedonia: GODZINA i DATA meczu el. Euro 2020

Mecz Polska - Macedonia na żywo odbędzie się w niedzielę, 13 października na PGE Narodowym. Początek spotkania o godzinie 20:45. Wynik meczu Polska - Macedonia będzie można śledzić online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl