Polska - Łotwa: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz el. Euro 2020?

Krzysztof Sobczak
24.03.2019 08:00
Gdzie obejrzeć mecz Polska - Łotwa
fot. PAP

Mecz Polska - Łotwa w tv i online. Dla obu drużyn będzie to drugie spotkanie w eliminacjach mistrzostw Europy 2020. Sprawdź, gdzie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Polska - Łotwa.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Reprezentacja Polski rozpoczęła eliminacje Euro 2020 od wyjazdowego zwycięstwa z Austrią (1:0). Jedynego gola zdobył Krzysztof Piątek, który w niedzielę ma wystąpić w podstawowym składzie. Łotysze z kolei ulegli w delegacji Macedonii Północnej 1:3.

Reprezentacja Łotwy jest zdecydowanie, przynajmniej na papierze, najsłabszą drużyną w grupie G. W ranking FIFA zajmuje dopiero 131. miejsce, a od 2017 roku wygrała tylko dwa spotkania - z Andorą i z Estonią. W międzyczasie przegrała m.in. z Gibraltarem.

Wartość całej kadry szacuje się na nieco ponad 6 mln euro, czyli mniej niż trzeba by zapłacić za trzeciego bramkarza reprezentacji Polski Łukasza Skorupskiego (za transfermarkt: 7 mln euro).

Polska - Łotwa: Gdzie obejrzeć - transmisja tv i online

Mecz Polska - Łotwa odbędzie się w niedzielę 24 marca o godz. 20:45. Transmisja tv w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl i platformie ipla.tv.

Mecz Polska - Łotwa na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KS