Zamknij

Polska - Łotwa: Infekcja zaatakowała kadrowiczów. Niepewny występ Piątka, Szczęsnego i innych

Krzysztof Sobczak
23.03.2019 16:47
Jetzy Brzęczek
fot. PAP

Aż siedmiu-ośmiu zawodników narzeka na dolegliwości zdrowotne przed meczem eliminacji mistrzostw Europy Polska - Łotwa. Wśród piłkarzy, których występ stoi pod znakiem zapytania, są m.in. Krzysztof Piątek, Bartosz Bereszyński i Wojciech Szczęsny.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- Duża grupa zawodników jest przeziębionych, w tym Krzysztof Piątek, Jan Bednarek i Bartosz Bereszyński. Sztab medyczny pracuje na pełnych obrotach, aby wyleczyć chłopaków - powiedział selekcjoner Jerzy Brzęczek na oficjalnej konferencji prasowej przed spotkaniem Polska - Łotwa. Potem dodał do tego grona jeszcze Szczęsnego i Klicha.

- Sztab medyczny intensywnie pracuje z piłkarzami, którzy są albo chorzy, albo poobijani po meczu z Austrią. Na tę chwilę wygląda to dosyć obiecująco - uspokoił.

Bereszyński i Bednarek nie wezmą udziału w sobotnim treningu. Pojawi się za to Piątek oraz Piotr Zieliński, który w starciu w Wiedniu doznał urazu pleców.

Austria - Polska: Milik zagrał mimo choroby

Z podobnymi problemami zmagał się przed meczem w Austrią Arkadiusz Milik. Napastnik Napoli miał gorączkę i był osłabiony, a mimo to znalazł się w wyjściowym składzie. Został zmieniony w przerwie.

Mecz Polska - Łotwa na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KS