Łotwa - Polska: Kiedy i o której godzinie mecz el.Euro 2020?

10.10.2019 20:14
Polska - Łotwa GODZINA
fot. PAP/EPA

Polska - Łotwa GODZINA meczu el. Euro 2020. KIEDY i o której GODZINIE spotkanie Łotwa - Polska? W 7. kolejce eliminacji Euro 2020 reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Łotwą. To spotkanie będzie niezwykle ważne w kontekście walki o awans do mistrzostw Europy. GODZINA i DATA meczu Łotwa - Polska: sprawdź wszystkie najważniejsze informacje dotyczące meczu. Łotwa - Polska na żywo dziś od godz. 20.45 na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Polska - Łotwa rozegrany zostanie na stadionie w Rydze. Biało-czerwoni w podróż udadzą się już w środę, 9 października. Mecz Łotwa - Polska rozegrany zostanie natomiast dzień później - w czwartek, 10 października, o godz. 20.45.

Polska i Łotwa zagrają ze sobą w tych eliminacjach po raz drugi. W pierwszym meczu na PGE Narodowym w Warszawie biało-czerwoni wygrali 2:0. Długo jednak utrzymywał się bezbramkowy remis. Pierwszego gola dopiero w 76. minucie zdobył Robert Lewandowski, kilka minut później drugie trafienie dołożył Kamil Glik.

Polska - Łotwa: GODZINA, DATA meczu el. Euro 2020

Łotwa to zdecydowanie najsłabszy zespół "polskiej" grupy eliminacji Euro 2020. W sześciu meczach drużyna ta nie zdobyła ani jednego punktu. Przegrała wszystkie mecze, zdobyła tylko 1 bramkę i straciła aż 21. Ostatnio przegrała 0:2 z Macedonią Północną, wcześniej aż 0:6 uległa Austrii i 0:5 poległa w starciu ze Słowenią.

Faworytem spotkania Polska - Łotwa będzie oczywiście ekipa Jerzego Brzęczka. Biało-czerwoni są liderem grupy, mimo że w dwóch ostatnich meczach zdobyli tylko punkt. Druga w tabeli Słowenia traci do Lewandowskiego i spółki dwa "oczka", trzecia Austria trzy.

Łotwa - Polska: O której godzinie? Kiedy mecz?

Data meczu Łotwa - Polska: 10 października, godzina 20.45.

Mecz Polska - Łotwa na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online w czwartek od godz. 20.15.

RadioZET.pl/AN