Polska - Korea: Nawałka znów eksperymentuje. Jaki wystawi skład?

Andreas Nicolaides
27.03.2018 09:33
reprezentacja Polski
fot. PAP/EPA

Mecz Polska - Korea na żywo to kolejny sprawdzian kadry Adama Nawałki przed MŚ 2018 w Rosji. We wtorkowym spotkaniu selekcjoner najprawdopodobniej znów postawi na ustawienie z trzema środkowymi obrońcami. Jaki wystawi skład na mecz Polska - Korea?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Tym razem od pierwszych minut zobaczymy w bramce Wojciecha Szczęsnego. Na drugą połowę wyjść powinien Łukasz Skorupski. W ten sposób każdy z czterech powołanych przez Nawałkę bramkarzy zaliczy po 45 minut (Fabiański i Białkowski zagrali po połowie z Nigerią). Trzyosobowy blok obronny utworzą prawdopodobnie Kamil Glik, Michał Pazdan i Thiago Cionek. Na bokach będą wspierać ich wahadłowi - Maciej Rybus i Łukasz Piszczek.

W pomocy - jak przewiduje "Przegląd Sportowy" - zagrać powinien Krzysztof Mączyński i jeden z dwójki Taras Romanczuk - Grzegorz Krychowiak. Przed nimi Kamil Grosicki, Piotr Zieliński i Robert Lewandowski na szpicy.

Mecz Polska - Korea: skład przewidywany

Skład na mecz Polska - Korea: Szczęsny - Piszczek, Glik, Pazdan, Cionek, Rybus - Mączyński, Krychowiak/Romanczuk - Zieliński, Grosicki - Lewandowski.

Mecz Polska - Korea na żywo na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 20.45.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy/AN