Polska - Korea Płd. Złoty "Grosik" rozpalił "Kocioł Czarownic". Najlepsze memy po meczu

28.03.2018 10:15

Reprezentacja Polski pokonała na Stadionie Śląskim w Chorzowie Koreę Południową 3:2, odnosząc pierwsze zwycięstwo od czterech spotkań. Bohaterem internautów zostali Kamil Grosicki oraz... "Kocioł Czarownic".

Kamil Grosicki w meczu z Koreą Płd. fot. Sportowe Memy

Po pierwszej połowie wydawało się, że biało-czerwoni odniosą pewne i efektowne zwycięstwo. Do siatki rywali trafiali Robert Lewandowski i Kamil Grosicki, a ci sami zawodnicy zmarnowali jeszcze po jednej 100-procentowej okazji.

Po przerwie i kilku zmianach dokonanych przez Adama Nawałkę gra biało-czerwonych wyglądała jednak znacznie gorzej, co doprowadziło do nerwowej końcówki. W odstępie 60 sekund Koreańczycy zdobyli dwa gole i wyrównali stan rywalizacji. W doliczonym czasie zwycięską bramkę - swoją premierową w drużynie narodowej - zdobył jednak Piotr Zieliński i wprawił w stan euforii kibiców na Stadionie Śląskim.