Zamknij

Polska – Kolumbia U20: Gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online z MŚ do lat 20 w Polsce

Marek Garus
23.05.2019 19:00
Polska - Kolumbia
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/EAST NEWS

Polska – Kolumbia U20 na żywo: Gdzie obejrzeć mecz Polaków na Mistrzostwach Świata do lat 20? Transmisja w telewizji i online z pierwszego spotkania „Biało-Czerwonych” na młodzieżowym Mundialu w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska – Kolumbia U20 będzie pierwszym pojedynkiem „Biało-Czerwonych” na Mistrzostwach Świata do lat 20. Mecz podopiecznych Jacka Magiery rozpocznie się o godzinie 20:30 na Stadionie Widzewa Łódź, na którym odbędzie się również finał turnieju.

Tego samego dnia zmierzą się ze sobą także inne reprezentacje, w tym rywale Polaków z Grupy A - Tahiti z Senegalem, którzy rozegrają swoje spotkanie dwie i pół godziny wcześniej.

Zobacz także

Polska - Kolumbia U20: transmisja w TV i online

Mecz Polska - Kolumbia będzie dopiero pierwszym spotkaniem młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 20 od 26 marca. Dopiero, bowiem rywale z Kolumbii nie próżnowali nawet w samym maju, rozgrywając w ciągu dziesięciu dni aż trzy mecze. Ostatnie spotkanie z kadrą Japonii U20 zagrali w przeszły piątek, zwyciężając w tym pojedynku 2:1.

Przeciwnicy „Biało-Czerwonych” znajdują się obecnie w świetnej formie. „Los Cafeteros” nie przegrali od pięciu spotkań, remisując spośród nich zaledwie jedno. Polacy serią trzech wygranych z rzędu mogli pochwalić się do 26 marca, gdy napotkali wreszcie na reprezentację Niemiec. Ostatni mecz Polaków zakończył się wygraną naszych zachodnich sąsiadów 2:0.

Zobacz także

MŚ U20: Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kolumbia U20?

Pojedynek Polski z Kolumbią odbędzie się 23 maja w czwartek na Stadionie Widzewa Łódź. Transmisja meczu w TV na TVP 2, online na sport.tvp.pl. Relacja z meczu Polska – Kolumbia NA ŻYWO na sport.radiozet.pl. Początek starcia o 20:30.

RadioZET.pl/MG