Zmiany są nieuniknione! Tak zagramy z Kazachstanem?

Dominik Gołdyn
03.09.2017 17:54
Zmiany są nieuniknione! Tak zagramy z Kazachstanem?
fot. PAP

- Z olbrzymią energią przystąpimy do poniedziałkowego spotkania z tym zespołem – zapewnił przed poniedziałkowym meczem z Kazachstanem selekcjoner reprezentacji Polski. Najprawdopodobniej na murawę PGE Narodowego wybiegnie zupełnie inna jedenastka zawodników w porównaniu do spotkania w Kopenhadze. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Wszyscy są w stu procentach przygotowani do poniedziałkowego spotkania pod względem fizycznym. Również mentalnie wszyscy jesteśmy w pełnej gotowości. Poświęciliśmy wiele czasu na analizę meczu z Danią. Dużo czasu spędziliśmy również na indywidualnych rozmowach. Zamknęliśmy temat Kopenhagi i skupiamy się tylko na meczu z Kazachstanem – powiedział Nawałka podczas niedzielnej konferencji prasowej na PGE Narodowym w Warszawie.

Po siedmiu kolejkach eliminacji biało-czerwoni z dorobkiem 16 punktów wciąż prowadzą w grupie E. Po trzy mniej mają reprezentacje Czarnogóry i Danii. Za nimi jest Rumunia (9 pkt) i Armenia (6 pkt). Z dwoma punktami stawkę zamyka Kazachstan.

Zobacz także

- Zwycięstwa cieszą, porażki uczą. Z pewnością wyciągniemy wniosku z piątkowej przegranej. To świetny materiał szkoleniowy jeżeli chodzi o dalszą pracę. Mam na myśli zarówno sztab szkoleniowy, jak i zawodników. Dla nich płynie z tego wiele nauki pod względem taktycznym, ale również mentalnym. Zawsze jednak staramy się wprowadzać korekty w swoich przygotowaniach – zapewnił Nawałka.

Polacy rozpoczęli te eliminacje od wyjazdowego remisu z Kazachstanem 2:2.

Przewidywany skład reprezentacji Polski: 

Fabiański - Piszczek, Glik, Cionek, Rybus - Błaszczykowski, Mączyński, Zieliński, Grosicki - Milik, Lewandowski. 

Mecz Polska - Kazachstan na żywo w poniedziałek o godz. 20.45. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/DG