Polska - Kazachstan w el. MŚ 2018: Kiedy? O której godzinie?

Dominik Gołdyn
04.09.2017 15:15
Polska - Kazachstan w el. MŚ 2018: Kiedy? O której godzinie?
fot. PAP

Polska - Kazachstan: O której godzinie? Kiedy mecz? Polska i Kazachstan zmierzą się w eliminacjach MŚ 2018. To spotkanie po piątkowej porażce z Danią będzie miało ogromny wpływ na końcowy układ tabeli naszej grupy. Kiedy i gdzie obejrzeć to starcie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski jest bardzo bliska zapewnienia sobie awansu na mundial w Rosji. W siedmiu dotychczasowych meczach zgromadziła na koncie 16 punktów. Kazachowie nie wygrali do tej żadnego meczu i z dorobkiem 2 punktów zajmują ostatnie miejsce w grupie. W poprzednim meczu obu ekip na stadionie w Astanie biało-czerwoni zremisowali 2:2.

- Teraz gramy z Kazachstanem i od początku musimy być zwarci, gotowi, pełni determinacji, musimy stwarzać sytuacje i strzelać bramki. Wciąż mamy przewagę w grupie, ale to nie upoważnia nas do tego, żebyśmy choć przez chwilę pomyśleli, że mamy już spokój - powiedział w Kopenhadze Robert Lewandowski. 

Polska - Kazachstan: o której godzinie? kiedy?

Mecz Polska - Kazachstan na żywo w poniedziałek o godz. 20.45. Transmisja w Polsacie i stream online w internecie tylko w IPLA.TV. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/DG