Polska - Izrael: kiedy i gdzie następny mecz reprezentacji w eliminacjach Euro?

Jolanta Waligóra
05.06.2019 15:26
Polska - Izrael: kiedy i gdzie następny mecz reprezentacji w eliminacjach Euro?
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy następny mecz Polska - Izrael 2019 i gdzie się odbędzie? Informacji na ten temat szuka wielu kibiców reprezentacji Biało-Czerwonych. Piłkarskie starcie będzie mieć miejsce w naszym kraju zaledwie kilka dni po pojedynku z Macedonią Północną. Szczegółowe informacje o miejscu i dacie meczu Polska - Izrael w eliminacjach Euro można znaleźć poniżej.

Mecz Polska - Izrael 2019: kiedy następny pojedynek Biało-Czerwonych w eliminacjach do Euro 2020? Gdzie odbędzie się piłkarskie starcie? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy miejsce i datę meczu Polska - Izrael.

Polska - Izrael: kiedy kolejny mecz naszej reprezentacji? [DATA]

Informacji na temat tego, kiedy mecz Polska - Izrael w eliminacjach do Euro, szuka wielu kibiców Biało-Czerwonych. Długo wyczekiwane starcie odbędzie się zaledwie kilka dni po piłkarskim pojedynku z Macedonią. Mecz Polska - Izrael 2019 zaplanowany jest na poniedziałek, 10 czerwca. Starcie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Polska - Izrael: gdzie będzie transmisja? Gdzie i o której oglądać mecz?

Mecz Polska - Izrael zdecydowanie wywoła wiele emocji. W końcu będzie to już kolejny już pojedynek Biało-Czerwonych w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Przypomnijmy, że do tej pory Polacy rozegrali dwa zwycięskie mecze - początkowo wygrali z Austrią 1:0, a następnie z Łotwą 2:0. 7 maja natomiast nasza reprezentacja zmierzy się na wyjeździe z Macedonią Północną.

Eliminacje Euro 2020 - TERMINARZ: mecze Polski. Kiedy, gdzie i z kim gramy?

Gdzie mecz Polska - Izrael się odbędzie? 

Wiele osób szuka także w sieci informacji o miejscu kolejnego piłkarskiego starcia. Mecz Polska - Izrael 10.06.2019 odbędzie się w naszym kraju, a dokładniej na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

El. Euro 2020: mecz Polska - Izrael obejrzy komplet widzów

Euro 2020 odbędzie się w dniach 12 czerwca - 12 lipca w 13 miastach-gospodarzach w różnych krajach. O awans do turnieju w eliminacjach walczyć będzie 55 reprezentacji. 

RadioZET.pl/JW