Polska - Izrael: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć? [GODZINA]

16.11.2019 20:10
Polska - Izrael. Transmisja
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Izrael - Polska na żywo. TRANSMISJA TV  i online meczu Izrael - Polska. Gdzie oglądać spotkanie Izrael - Polska? O KTÓREJ mecz Polska - Izrael? Spotkanie będzie dostępne w TV i online stream w internecie. Gdzie i kiedy odbędzie się spotkanie Polska vs Izrael? Wszystkie informacje na temat nadchodzącego starcia i sam mecz Polska - Izrael na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski jest już pewna gry na mistrzostwach Europy 2020. Mecz z Izraelem nie będzie więc mieć dla biało-czerwonych znaczenia w kontekście samego awansu. Polacy grają jednak o rozstawienie w losowaniu. Aby znaleźć się w pierwszym koszyku, musi zająć w grupie pierwsze miejsce i legitymować się lepszym bilansem punktowym i bramkowym niż zwycięzcy innych grup. Mecz Polska - Izrael będzie z tego powodu bardzo ważny dla kadry Jerzego Brzęczka, jednak i rywale mają o co grać. Awans do Euro 2020 z drugiego miejsca w grupie wciąż jest realny, choć Izraelczycy muszą liczyć na to, że potykać będzie się Austria.

Eliminacje Euro 2020: Grupa G - TABELA i wyniki "polskiej" grupy

Spotkanie Polska - Izrael rozegrane zostanie w Jerozolimie, choć jeszcze kilka dni temu istniała realna szansa, że zostanie przeniesione na Maltę lub do Grecji. W tym tygodniu w Izraelu doszło do ataku rakietowego, jednak mimo tego - po rozmowach z udziałem związków obu drużyn i przedstawicieli UEFA - zdecydowano, że mecz odbędzie się zgodnie z planem.

Izrael - Polska: SKŁAD. Na kogo postawi Brzęczek?

Jerzy Brzęczek w meczu Izrael - Polska nie będzie mógł skorzystać z kilku kontuzjowanych graczy. Niezdolny do gry jest Łukasz Fabiański, ze zgrupowania do klubu wrócił Arkadiusz Milik. Na problemy zdrowotne narzekają ponadto Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. Występy dwójki z Lokomotiwu Moskwa prawdopodobnie będą znały pod znakiem zapytania do samego meczu.

Kto zagra w starciu Izrael - Polska? Pewniakiem w bramce jest Wojciech Szczęsny. Przed nim linię obrony powinni utworzyć Arkadiusz Reca, Kamil Glik, Jan Bednarek i Tomasz Kędziora. W pomocy szansę gry mają dostać Sebastian Szymański, Krystian Bielik, Piotr Zieliński, Przemysław Frankowski i - jeśli będzie zdolny do gry - Krychowiak. W ataku wystąpi Robert Lewandowski.

Polska - Izrael. Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz w TV i online stream?

Mecz Polska - Izrael w el. Euro 2020 będzie można obejrzeć za darmo w otwartej TV i internecie. Transmisja Izrael - Polska w TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport i online stream w tvpsport.pl i ipla.tv.

Transmisja meczu Izrael - Polska w TVP:

  • Komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
  • Prowadzący studio: Rafał Patyra
  • Reporterzy: Sylwia Dekiert, Szymon Borczuch, Jacek Kurowski, Mariusz Jankowski
  • Goście: Sebastian Mila, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow

Mecz Polska - Izrael na żywo na sport.radiozet.pl. Początek spotkania w sobotę, 16 listopada, o godz. 20.45.

RadioZET.pl/AN