Polska - Izrael: Dwie zabójcze bramki Polaków, przepiękne trafienie Grosickiego [WIDEO]

10.06.2019 22:15

Polska - Izrael. Robert Lewandowski ze stoickim spokojem wykorzystał rzut karny, a po chwili doskonałym strzałem popisał się Kamil Grosicki.

Polska - Izrael fot. kadr z wideo

Polska - Izrael. W drugiej połowie meczu Kamil Grosicki popędził lewym skrzydłem i zagrywając w pole karne, nabił piłkę na rękę jednego z Izraelczyków. Sędzia bez chwili zawahania podyktował rzut karny. Do futbolówki podszedł Robert Lewandowski i po profesorsku wykorzystał jedenastkę.

Dwie minuty później Piotr Zieliński popisał się świetnym podaniem na 20. metr. Piłka odbiła się przed polem karnym i wylądowała pod nogami Grosickiego, który uderzając z powietrza, umieścił futbolówkę w siatce.

Polska ostatecznie wygrała z Izraelem 4:0. Gole strzelali: Piątek, Lewandowski, Grosicki i Kądzior.

Po czterech meczach eliminacji Euro 2020 biało-czerwoni  są liderami tabeli grupy G.