Polska - Izrael: Izraelska federacja podziękowała polskim kibicom [WIDEO]

Maciej Walasek
11.06.2019 16:58
Polska - Izrael: Izraelska federacja podziękowała polskim kibicom [WIDEO]
fot. PAP

Po meczu Polska – Izrael, izraelska federacja podziękowała polskim kibicom za ich zachowanie, gdzie większość zareagowała oklaskami na hymnie narodowym. - Dziękujemy za inspirujące widowisko sportowe. Do zobaczenia w Jerozolimie – napisano na oficjalnym koncie na Twitterze.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - Izrael: Piątek nie zrobił "pistoletów" po bramce. Dlaczego? [WIDEO]

Polska zagrała fenomenalne spotkanie na Stadionie Narodowym i w bardzo dobrym stylu pokonała Izrael 4:0. Po meczu piłkarska federacja Izraela podziękowała polskim kibicom i zwróciła uwagę na zachowanie fanów biało-czerwonych. Na początku hymnu drużyny gości, na Stadionie Narodowym pojawiły się gwizdy, ale szybko zostały zagłuszone przez brawa.

Eliminacje Euro 2020: TABELA i WYNIKI "polskiej" grupy

Izraelscy zawodnicy docenili zachowanie kibiców, podobnie jak izraelska federacja, która opublikowała post na Twitterze.

- W przeciwieństwie do mniejszości, która próbowała gwizdać na izraelskim hymnie narodowym, dziesiątki tysięcy kibiców zareagowało oklaskami. Dziękujemy za inspirujące widowisko sportowe. Do zobaczenia w Jerozolimie – napisano.

Polacy po czterech meczach w eliminacjach do mistrzostw Europy są liderem grupy G. Kolejne mecze biało-czerwoni rozegrają we wrześniu.

RadioZET.pl/Twitter/MW