Polska - Holandia: Znamy skład biało-czerwonych. Brzęczek gra va banque

18.11.2020 19:17
Polska - Holandia znamy skład

Polska - Holandia: skład na mecz jest już znany. Jerzy Brzęczek przedstawił jedenastkę biało-czerwonych, którzy od pierwszej minuty rozpoczną spotkanie przeciwko "Oranje". Sprawdź, na kogo postawił selekcjoner kadry narodowej w składzie na mecz Polska - Holandia.

W meczu Polska - Holandia w składzie pojawił się Łukasz Fabiański. Już wcześniej Jerzy Brzęczek zapowiedział, że po starciu z Włochami miejsce Szczęsnego zajmie bramkarz West Hamu United.

W porównaniu z niedzielnym starciu z Italią w obronie miejsce Bartosza Bereszyńskiego zajął Tomasz Kędziora. Poza nim w defensywie nie zaszła żadna zmiana i na środku zobaczymy Kamila Glika i Jana Bednarka, a na drugim skrzydle Arkadiusza Recę.

Polska - Holandia: Transmisja TV online. Gdzie oglądać mecz?

Polska - Holandia. Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Do największych zmian w meczu Polska – Holandia doszło w pomocy. Szansę na grę od pierwszych minut otrzymał Przemysław Płacheta, który zadebiutował w spotkaniu z Ukrainą. W środku zagra Grzegorz Krychowiak razem z Mateuszem Klichem i Piotrem Zieliński. Na skrzydle zobaczymy Kamila Jóźwiaka.

W ataku nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego, którego występ przez moment stał pod znakiem zapytania. Po starciu z Włochami kapitan reprezentacji Polski narzekał na uraz mięśniowy.

Polska - Holandia SKŁAD. Jak zagrają Polacy?

Fabiański - Kędziora, Glik, Bednarek, Reca - Płacheta, Krychowiak, Klich, Zieliński, Jóźwiak - Lewandowski

Polska - Holandia na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja live i wynik online od godziny 20:30.