Zamknij

Polska - Holandia: O której godzinie i kiedy mecz w Lidze Narodów?

18.11.2020 17:22
Polska - Holandia
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Polska - Holandia: O której godzinie mecz Polska - Holandia na żywo? Kiedy grają Polacy? Jaka jest godzina rozpoczęcia transmisji live meczu Polska - Holandia w telewizji i internecie? Sprawdź, kiedy i o której godzinie reprezentacja Polski gra swój ostatni mecz w fazie grupowej Ligi Narodów UEFA!

Mecz Polska - Holandia zakończy zmagania obu reprezentacji w fazie grupowej Ligi Narodów UEFA. Co ciekawe, zarówno jedni, jak i drudzy do awansu do fazy pucharowej potrzebują podobnego scenariusza - zwycięstwa w środę i porażki Włochów z Bośnią i Hercegowiną (lub remisu w przypadku "Oranje").

O to ostatnie wydaje się jednak najtrudniej. Bośniacy co prawda remisowali już u siebie z Holandią 0:0 i na wyjeździe właśnie z Italią 1:1, ale meczu o punkty nie zwyciężyli od roku, kiedy 3:0 pokonali... Liechtenstein w ostatniej kolejce kwalifikacji do Euro 2021.

Zobacz także

Polska - Holandia: Kiedy i o której godzinie mecz w Lidze Narodów?

Na ten moment reprezentacja Polski zajmuje trzecie miejsce w grupie 1 z dorobkiem siedmiu oczek, zaś Holandia plasuje się na miejscu drugim z ośmioma punktami. Liderują Włosi (9 punktów), zaś na dnie tabeli znajdują się Bośniacy (2 punkty). W przypadku wyrównanej liczby punktów w zestawieniu o kolejności decyduje bilans meczów bezpośrednich, który zarówno w polskim, jak i holenderskim przypadku jest ujemny w starciu z Włochami.

Na pewno dobrą informacją jest to, że główny cel postawiony przed biało-czerwonymi w Dywizji A LN, czyli utrzymanie, został już zapewniony. Pomogli nam w tym Bośniacy, którzy w niedzielę przegrali swój mecz z Holandią 1:3.

Zobacz także

Polska - Holandia: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE MECZ? [GODZINA, DATA]

Mecz Polska - Holandia odbędzie się w środę 18 listopada o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Spotkanie poprowadzi izraelski sędzia Orel Grinfeld.

RadioZET.pl