Polska - Dania w el. MŚ 2018: Kiedy? O której godzinie?

Andreas Nicolaides
01.09.2017 09:20
reprezentacja Polski
fot. PAP/EPA

Polska - Dania: O której godzinie? Kiedy mecz? Polska i Dania zmierzą się w eliminacjach MŚ 2018. To spotkanie będzie miało ogromny wpływ na końcowy układ tabeli naszej grupy. Kiedy i gdzie obejrzeć to starcie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski jest bardzo bliska zapewnienia sobie awansu na mundial w Rosji. W sześciu dotychczasowych meczach zgromadziła na koncie 16 punktów. Duńczycy mają sześć mniej. W poprzednim meczu obu ekip na Stadionie Narodowym biało-czerwoni wygrali 3:2.

- Wszyscy mamy nadzieję, że najbliższe spotkania będą dla nas udane. Duńczycy demonstrują dobry futbol. To dobrze zorganizowana drużyna, a jej zawodnicy prezentują wysoki poziom. Musimy być dobrze przygotowani do tego spotkania. Nie mamy jeszcze zapewnionego awansu i musimy wypracować go na boisku. Wszyscy zawodnicy muszą mieć tego świadomość. Nikt nie może myśleć o turnieju w Rosji. Wiadomo, że wiara w sukces jest duża. To nasza siła. Ale skupiamy się tylko na meczu z Danią - mówił w niedzielę na konferencji prasowej trener Adam Nawałka.

Polska - Dania: o której godzinie? kiedy?

Mecz Polska - Dania na żywo w piątek o godz. 20.45. Transmisja w Polsacie i stream online w internecie tylko w IPLA.TV. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/AN