Zamknij

Polska - Czechy: Transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Andreas Nicolaides
15.11.2018 16:10
Polska - Czechy
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EastNews

Polska - Czechy mecz na żywo: Transmisja spotkania za darmo w TV i online w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz towarzyski Polska - Czechy. Relacja live w czwartek od godz. 18.00 na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Spotkanie Polska - Czechy będzie dla kadry Jerzego Brzęczka kolejnym ważnym sprawdzianem. W nim biało-czerwoni postarają się o pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego trenera. W czterech dotychczasowych meczach Polacy zanotowali dwa remisy i dwie porażki.

Mecz Polska - Czechy. Gdzie obejrzeć?

Tym razem trener Brzęczek nie będzie mógł skorzystać z Kamila Glika, który zmaga się z kontuzją. Powołanie otrzymał za to Thago Cionek i to on może być partnerem Jana Bednarka na środku obrony.

Mecz Polska - Czechy będzie dla biało-czerwonych okazją do poprawienia kiepskiego bilansu w potyczkach z tym rywalem. Z 26 dotychczasowych spotkań Polacy wygrali tylko osiem.

Polska - Czechy na żywo. Transmisja i wynik online

Mecz Polska - Czechy na żywo w czwartek o godz. 18.00. Transmisja w TVP1, TVP Sport i Polsat Sport, online na sport.tvp.pl. Relacja na żywo z meczu Polska - Czechy na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN