Polska - Czarnogóra 4:2! Mamy awans do MŚ 2018 w Rosji!!!

Andreas Nicolaides
08.10.2017 19:55
reprezentacja Polski

Polska wygrała z Czarnogórą 4:2 w ostatnim meczu el. MŚ 2018 i zapewniła sobie awans do MŚ 2018 w Rosji!

90. min.

Koniec! Polska - Czarnogóra 4:2! Mamy awans do MŚ 2018 w Rosji!!!

90. min.

Jeszcze Makuszewski sam na sam, strzela! W bramkarza! Szkoda!

90. min.

Jeszcze jedna zmiana w reprezentacji Polski: Wolski za Mączyńskiego.

90. min.

Na trybunach kibice śpiewają hymn Polski!

90. min.

Makuszewski za Grosickiego.

89. min.

Kolejna szansa na gola! Zieliński strzela... Poprzeczka!!!

88. min.

Mocna piłka w pole karne Błaszczykowskiego, piłkę piętą trącą Lewandowski, a do własnej bramki pakuje ją obrońca Czarnogóry!

87. min.

GOOOL! 4:2 dla Polski!!!

86. min.

Co za błąd obrony Czarnogóry! Za krótkie podanie do bramkarza, do piłki dopada Lewandowski i mimo interwencji bramkarza trafia do bramki!!!

86. min.

GOOOL!!! Lewandowski! 3:2!

84. min.

Na trybunach głośne: Jesteśmy z wami, Polacy, jesteśmy z wami. Dobrze, wsparcie na pewno przyda się teraz naszym piłkarzom.

83. min.

Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki na 16. metrze dopada Tomasevic i strzałem przy słupku pokonuje Szczęsnego. 2:2!

83. min.

GOOOL! Czarnogóra wyrównuje!

80. min.

Póki co nie ma powodu do niepokoju. Nawet remis da nam awans na mundial, a przecież prowadzimy 2:1.

78. min.

Rezerwowy pozwala Czarnogórze wrócić do gry. Po rzucie rożnym i odegraniu partnera głową napastnik rywala popisał się kapitalnym strzałem z przewrotki. Trzeba przyznać - piękna bramka!

78. min.

GOOOL! Czarnogóra łapie kontakt!

76. min.

Kolejna zmiana u gości: Mugosa za Jovovica.

74. min.

Grosicki z rzutu rożnego... Glik! Nad bramką!

72. min.

Na Narodowym mamy dziś 57 538 kibiców.

71. min.

Odnotujmy, że Dania prowadzi z Rumunią 1:0. Jednak nawet zwycięstwo nie pozwoli Duńczykom przeskoczyć nas w tabeli.

68. min.

Wspaniała teraz akcja Błaszczykowskiego! Przejął piłkę w środku pola i ruszył do przodu, minął kilku rywali, ale jego podanie do środka przejęte przez obrońców. Szkoda, ale też brawa za świetny rajd.

66. min.

Zmiana w reprezentacji Czarnogóry: Haksabanovic za Ivanica.

64. min.

Próba zagrania w nasze pole karne, ale przytomnie wychodzi Szczęsny. Pewnie gra dziś nasz bramkarz.

61. min.

Jeszcze jedna wrzutka - Glik odgrywa do Krychowiaka, jest strzał zza pola karnego! Niecelny.

59. min.

Szybował do piłki Glik, ale w ostatniej chwili uprzedził go bramkarz rywali.

58. min.

Będzie wreszcie okazja. Mamy rzut rożny.

55. min.

10 minut pierwszej połowy za nami. Polacy bez groźnej sytuacji.

53. min.

Faul taktyczny Ivanica i żółta kartka. Szkoda, bo Polacy ruszali z szybkim kontratakiem.

50. min.

Urwał się teraz na skrzydle Ivanić, ale dobrze wrócił za nim Pazdan. W porę zablokował dośrodkowanie.

48. min.

Odnotujmy jeszcze zmianę w ekipie biało-czerwonych. W przerwie Piszczka zmienił Rybus.

48. min.

Teraz zbliżyli się pod nasze pole karne, ale dośrodkowanie z lewej strony wylądowało w rękach Szczęsnego.

47. min.

Rozgrywa na własnej połowie Czarnogóra. Polska bez większego pressingu.

46. min.

Czas na drugą połowę!

45. min.

Wracamy za kilka minut...

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Polska prowadzi z Czarnogórą 2:0!

45. min.

Jeszcze jeden strzał Czarnogórców, ale Szczęsny nie musiał interweniować.

44. min.

Indywidualna akcja Jovovica na lewej stronie. Minął dwóch naszych, strzelił z ostrego kąta, ale to nie mogło zaskoczyć Szczęsnego.

41. min.

Szansa dla rywali. Dośrodkowanie z rzutu rożnego - strzał! Na szczęście nad bramką.

38. min.

Żółta kartka dla Beciraja za faul w środku pola.

37. min.

Długa piłka teraz pod pole karne Szczęsnego. Jest tam Ivanić - strzał! Obok bramki!

31. min.

Teraz Lewandowski miał szanse na bramkę po strzale z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

29. min.

Bardzo dużo szczęścia teraz mieliśmy. Glik pomylił się w naszym polu karnym i nie wybił piłki, dopadł do niej jeden z Czarnogórców, ale fatalnie spudłował. To powinien być gol.

26. min.

Vukcević ukarany żółta kartką za faul na Mączyńskim. Na szczęście pomocnik Legii Warszawa może kontynuować grę.

24. min.

Rzut rożny dla Czarnogóry. Dośrodkowanie wybite jednego przez Polaków - jeszcze strzał z dystansu, ale zablokowany.

21. min.

Teraz kontratak biało-czerwonych. Długa piłka do Lewandowskiego, ten na lewej stronie, podaje w pole karne... Piąstkuje bramkarz rywali.

18. min.

Kolejna groźna sytuacja! Zieliński tym razem wypatrzył Grosickiego bezpośrednio, ale jego strzał z powietrza ląduje w trybunach.

16. min.

Co za akcja! Zieliński ruszył środkiem, zagrał w pole karne do Lewandowskiego, ten odegrał do Grosika, który nie zmarnował sytuacji sam na sam!

16. min.

GOOOL!!! Grosicki!!!

13. min.

Jeszcze jedna akcja gości! Tym razem Beciraj wpadł w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do dośrodkowania.

12. min.

Czarnogórcy znów w naszym polu karnym. Tym razem strzał z około 14 metrów. Znów jednak dobrze interweniuje Szczęsny.

11. min.

Dobry powrót Błaszczykowskiego w obręb naszego pola karnego. Odebrał piłkę, a po chwili był faulowany.

9. min.

Tymczasem niecodzienna sytuacja. Zawinął się kawałek murawy... Na szczęście szybko poprawił ją Kamil Glik.

8. min.

Ależ było teraz groźnie pod naszą bramką! Szybki kontratak prawą stroną, zagranie w "szesnastkę", ale pewnie wyszedł do dośrodkowania Szczęsny. bardzo dobra interwencja.

6. min.

Kapitalne podanie Lewandowskiego na prawo, tam Piszczek zagrywa w pole karne, nieudany strzał Zielińskiego, ale piłka trafia pod nogi Mączyńskiego, który z bliska trafia do bramki!

6. min.

GOOOL!!! Mączyński!!!

5. min.

Ruszali goście z kontratakiem, ale kapitalnym wślizgiem przerwał go Mączyński.

4. min.

Póki co bez żadnej groźnej akcji z naszej strony. Ale cały czas to my utrzymujemy się przy piłce.

2. min.

Na szczęście szybko odzyskujemy. Budujemy spokojnie atak pozycyjny.

1. min.

Pierwsza akcja biało-czerwonych, ale nie doszedł do piłki Piszczek.

1. min.

Zaczynamy!

18:01
S4
17:59

Głośno odśpiewany przez cały stadion! Już za chwilę początek spotkania!

17:55

Czas na hymny!

17:55

Piłkarze wychodzą na murawę!

17:52

Wszystko już gotowe. Czekamy na piłkarzy.

S3
17:48

Przypominamy, że o tej samej porze rozpocznie się mecz Dania - Rumunia. Jeśli Duńczycy nie wygrają, wtedy Polska awansuje do MŚ bez względu na wynik meczu z Czarnogórą.

17:43

Piłkarze zeszli już do szatni. A stadion wypełnił się prawie w całości.

17:36

Na kolejkę przed końcem kwalifikacji ma 15 goli - tyle samo co Cristiano Ronaldo.

17:35

Warto odnotować, że Robert Lewandowski walczy dziś o koronę króla strzelców eliminacji.

17:29

Do rozpoczęcia meczu jeszcze około 30 minut. W tym czasie polecamy wideo ze spotkania Roberta Lewandowskiego z niepełnosprawnym chłopcem. Piękny gest kapitana. Zobaczyć możecie go tu - (KLIK).

17:25

Spiker czyta skład na głos, a stadion - choć nie zapełnił się jeszcze nawet w połowie - krzyczy tak głośno, że słychać go chyba daleko poza nim.