Polska - Czarnogóra: Znamy skład biało-czerwonych. Oni mają dać nam awans!

Krzysztof Sobczak
08.10.2017 16:48
Reprezentacja Polski
fot. PAP

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka ogłosił wyjściowy skład na ostatnie spotkanie eliminacji mistrzostw świata z Czarnogórą. Jeśli biało-czerwoni nie przegrają, zapewnią sobie bilety na mundial w Rosji.

Zagłosuj

Czy Polska wygra z Czarnogórą?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W porównaniu do wyjściowego składu w meczu z Armenią, selekcjoner dokonał tylko jednej roszady - w miejsce Karola Linettego wystąpi pomocnik Legii Warszawa Krzysztof Mączyński, który dał dobrą zmianę w Erywaniu. Zawodnik Sampdorii Genua narzeka na drobny uraz i nie znalazł się nawet w meczowym zestawieniu.

Zobacz także

Do pełni zdrowia nie wrócił jeszcze Maciej Rybus (jest na ławce), dlatego po raz kolejny na lewej stronie obrony zaprezentuje się Bartosz Bereszyński.

Z wysokości trybun spotkanie, obok Linettego, obejrzą narzekający na problemy żółądkowe Łukasz Teodorczyk i Kamil Wilczek, a także Przemysław Tytoń. Jedynym napastnikiem w rezerwie będzie Mariusz Stępiński.

Początek meczu Polska - Czarnogóra o godzinie 18.

Skład Polski na mecz z Czarnogórą:

Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński – Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński – Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski

Skład
fot. Łączy nas piłka

RadioZET.pl/KS