Polska - Czarnogóra: Zakup biletów na mecz graniczy z cudem

Andreas Nicolaides
19.09.2017 14:57
Stadion Narodowy
fot. PAP/EPA

Bilety na mecz Polska - Czarnogóra zostały wyprzedane w kilka godzin. Czy można je gdzieś jeszcze kupić? Szansa jest, ale znikoma. I nie chodzi tu wcale o cenę, a ogromne zainteresowanie, jakim cieszą się występy podopiecznych Adama Nawałki na Stadionie Narodowym.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Sprzedaż biletów na mecz Polska - Czarnogóra ruszyła 12 września. Pierwszeństwo w ich nabywaniu mieli posiadacze Kart Kibica. Wejściówki rozeszły się w kilka godzin. W sprzedaży nie ma już żadnych biletów.

Polska - Czarnogóra: bilety. Jak jeszcze kupić?

Nie oznacza to jednak, że kibice, którzy nie posiadają Kart Kibica, nie będą mogli kupić biletów. Taką szansę otrzymają jednak tylko wtedy, gdy ktoś, kto kupił bilety, ich nie opłaci. Wówczas z powrotem trafią one do sprzedaży. Należy się spodziewać jednak, że takich będzie niewiele.

Bilety kosztowały od 90 do 200 zł. Można było je nabywać tylko i wyłącznie przez platformę kupbilet.pl.

Podobna sytuacja miała miejsce przed meczem z Rumunią. Wówczas wielu kibiców miało pretensje o to, że sprzedaż biletów rozpoczęła się w nocy i - nawet pomimo posiadania Kart Kibica - nie mogli ich kupić. Zainteresowanie było tak wielki, że - mimo późnej pory - nie wytrzymywały serwery.

Mecz Polska - Czarnogóra odbędzie się w niedzielę (8 października) o godz. 18.00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

RadioZET.pl/AN