Polska - Czarnogóra: Od kiedy można kupić bilet? W jakiej cenie?

Krzysztof Sobczak
06.09.2017 14:32
Polska - Kazachstan
fot. PAP

Wszystko o biletach na mecz Polska - Czarnogóra (8 października). Od kiedy można kupować wejściówki? W jakiej cenie będą bilety i gdzie je kupić?

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Już tradycyjnie pierwszeństwo w zakupie biletów na mecz reprezentacji Polski będą mieli posiadacze Kart Kibica. Dla nich sprzedaż wejściówek rozpocznie się już 12 września. Jeśli cała pula nie zostanie wykupiona, to tydzień później, a więc 19 września, ruszy otwarta dystrybucja.

Zobacz także

Jakie ceny?

Ceny biletów na mecz Polska - Czarnogóra wahają się od 100 do 200 zł. Na zniżki mogą liczyć osoby niepełnosprawne (80 zł). Bilet rodzinny - opiekun plus dziecko do lat 12 - kosztuje 130 zł.

Gdzie kupić?

Jest tylko jeden sposób, by nabyć wejściówkę - cała sprzedaż odbywa się za pośrednictwem strony kupbilet.pl. W dniu meczu bilety nie będą dostępne.

Mecz Polska - Czarnogóra na Stadionie Narodowym może przesądzić o awansie jednej z tych drużyn do mistrzostw świata w Rosji 2018. Jeśli 5 października Polska pokona na wyjeździe Armenię, a Czarnogóra ogra również walczącą o awans Danię, to przed finiszem eliminacji obie ekipy będą dzielić trzy punkty. W takiej sytuacji biało-czerwonym będzie wystarczył remis, rywale będą musieli wygrać.

RadioZET.pl/Łączy nas piłka/KS