Zamknij

Polska - Chile: TRANSMISJA online i w TV. O której i gdzie oglądać 08.06.?

Weronika Domoradzka
08.06.2018 13:39
Polska - Chile: TRANSMISJA online i w TV. O której i gdzie oglądać 08.06.?

Polska - Chile: transmisja online i w TV. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać mecz Polska-Chile na żywo za darmo? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu kibiców polskiej reprezentacji piłki nożnej. Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie w internecie.

Mecz Polska - Chile odbędzie się w piątek, 8 czerwca na INEA Stadionie w Poznaniu. Będzie to przedostatni mecz towarzyski Polaków przed nadchodzącym Mundialem 2018. O której odbędzie się to spotkanie i gdzie dostępne będą transmisje w telewizji i internecie? Sprawdzamy szczegółowe godziny transmisji. 

» Polska-Senegal online i w TV. O której transmisja meczu? [DATA, GODZINA] «

Mecz Polska - Chile: transmisja w TV. Kiedy i o której oglądać?

Dla wszystkich osób, które chcą śledzić zmagania reprezentacji Polski w piłce nożnej, mamy bardzo dobre wiadomości. Przewidziana jest transmisja meczu Polska - Chile w TV. Na żywo spotkanie będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Przekaz rozpocznie się o godzinie 20:40. Z kolei studio przedmeczowe w TVP Sport wystartuje już o 19:30. 

Mecz Polska - Chile dla reprezentacji Polski będzie doskonałym sprawdzianem, który pomoże w odpowiednim przygotowaniu się do nadchodzących Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Będzie to także przedostatni mecz towarzyski naszej reprezentacji - później Polacy zmierzą się już tylko z Litwą (12 czerwca).

Polska - Chile online. Stream na żywo za darmo

Mecz towarzyski będzie można obejrzeć także online. Polska - Chile na żywo w internecie znajdziemy na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Dostęp na platformę jest bezpłatny. 

Dodatkowo na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja na żywo z tego spotkania. Znajdziecie ją pod poniższym linkiem.

» MECZ POLSKA - CHILE NA ŻYWO: KLUCZOWY TEST KADRY PRZED MUNDIALEM ONLINE «

Co ciekawe, właśnie specjalnie na ten mecz przerwany zostanie pierwszy koncert festiwalu w Opolu 2018. To pierwsza taka sytuacja w historii KFPP. Ale czego się nie robi, by kibicować naszym?

RadioZET.pl/JW