Bośnia - Polska: Zobacz gola Kamila Glika na 1:1 [WIDEO]

07.09.2020 21:41
Polska - Bośnia, gol Glika

W końcówce pierwszej połowy mecz Bośnia - Polska (1:2) w Lidze Narodów na listę strzelców wpisał się Kamil Glik, który trafił do bramki po strzale głową. Zobacz wideo.

Kamil Glik zdobył gola w 45. minucie. Obrońca wykorzystał dośrodkowanie Kamila Grosickiego z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał Asmira Begovica. To jego 6. gol w 75. meczu w barwach reprezentacji Polski.

Polska - Bośnia: GOL Glika - WIDEO

Piłkarz Benevento był bliski zdobycia gola już kilka minut wcześniej. W identycznej sytuacji (także po rzucie rożnym) strzelił jednak minimalnie obok słupka.

Trafienie Glika pozwoliło zejść biało-czerwonym do szatni z wynikiem 1:1. Wcześniej gola dla Bośni i Hercegowiny, po strzale z rzutu karnego, zdobył w 24. minucie Haris Hajradinovic.

Polska - Bośnia: Pierwsza wygrana w Lidze Narodów

Mecz Polska - Bośnia zakończył się wygraną biało-czerwonych 2:1. W drugiej połowie wygraną kadrze Jerzego Brzęczka zapewnił Kamil Grosicki. To pierwsze w historii zwycięstwo Polski w rozgrywkach Ligi Narodów.