Zamknij

El. Euro 2020: Przewidywany skład na mecz Polska - Austria

09.09.2019 09:47
Polska - Austria skład
fot. PAP/EPA

Jerzy Brzęczek szykuje zmiany w składzie na mecz Polska - Austria w el. Euro 2020. Tym razem da szansę jednemu z młodzieżowców, który nieźle zaprezentował się po wejściu z ławki rezerwowych w starciu ze Słowenią (0:2). Zobacz przewidywany skład na mecz Polska - Austria.

Mecz Polska - Austria będzie dla kadry Jerzego Brzęczka okazją do zmazania plamy po ostatniej porażce ze Słowenią. Biało-czerwoni będą chcieli wygrać i znów odskoczyć rywalom w tabeli grupy G eliminacji Euro 2020. W tej chwili mają trzy punkty przewagi nad drugą Austrią. Gdyby rywali odnieśli zwycięstwo, zrównaliby się punktami z Polską.

Eliminacje Euro 2020: mecz Polska - Austria

Eliminacje Euro 2020: Grupa G - TABELA i wyniki "polskiej" grupy

Jaki skład na mecz Polska - Austria wystawi Jerzy Brzęczek? W bramce znów zobaczymy Łukasza Fabiańskiego. Jak przewiduje "Przegląd Sportowy", do zmian dojdzie w linii obrony. Miejsce Michała Pazdana zająć ma wracający po kontuzji Kamil Glik. Obok niego zagra Jan Bednarek. Na prawej stronie defensywy powinniśmy zobaczyć Tomasza Kędziorę, na lewej Bartosza Bereszyńskiego.

W środku pomocy zagrają Grzegorz Krychowiak i Krystian Bielik. Ten drugi zastąpi w składzie Mateusza Klicha. Na skrzydłach zobaczymy Piotra Zielińskiego i Kamila Grosickiego. Za strzelanie bramek znów ma być odpowiedzialny duet Robert Lewandowski - Krzysztof Piątek.

Polska - Austria SKŁAD przewidywany

Polska - Austria. Przewidywany SKŁAD: Fabiański - Kędziora, Glik, Bednarek, Bereszyński - Zieliński, Bielik, Krychowiak, Grosicki - Lewandowski, Piątek.

Mecz Polska - Austria na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online od godz. 20.45.

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy/AN