Polska - Austria: Znamy SKŁAD. Jerzy Brzęczek odkrył karty

09.09.2019 19:23
Polska - Austria SKŁAD
fot. Foto Olimpik/REPORTER

Jerzy Brzęczek zaprezentował skład na mecz Polska - Austria. Szkoleniowiec biało-czerwonych dokonał kilku zmian w składzie, jak i ustawieniu. Mecz Polska - Austria na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.45.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku   

W meczu Polska - Austria na bramce znów stanie Łukasz Fabiański, który zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Jerzego Brzęczka ma bronić w jesiennych spotkaniach. Do składu powrócił Kamil Glik, którego w starciu ze Słowenią zastąpił Michał Pazdan. Poza nim w obronie zagrają: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, a także Tomasz Kędziora.

W pomocy pojawi się Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, a także Krystian Bielik, który w Ljubljanie zmienił w drugiej połowie Mateusza Klicha.

W ataku naturalnie będzie Robert Lewandowski, a pomagać w zdobywaniu bramek będzie mu Dawid Kownacki, który zastąpił będącego bez formy Krzysztofa Piątka.

Polska - Austria: SKŁAD biało-czerwonych

Polska - Austria: skład Polaków: Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński - Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Piotr Zieliński, Dawid Kownacki - Robert Lewandowski.

Mecz Polska - Austria na żywo na sport.radiozet.pl. Początek spotkania o godzinie 20:45.

RadioZET.pl