Polska - Austria: O której godzinie mecz eliminacji Euro 2020?

09.09.2019 18:46
Polska - Austria
fot. PAP/EPA

Polska - Austria: O której godzinie mecz? Sprawdź, kiedy, gdzie i od której godziny oglądać spotkanie eliminacji Euro 2020. Mecz Polska - Austria na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online od godz. 20.45.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Spotkanie Polska - Austria odbędzie się w ramach 6. kolejki eliminacji Euro 2020. Biało-czerwoni przystąpią do niego jako lider tabeli grupy G. W przypadku zwycięstwa mocno zbliżą się do awansu do turnieju głównego. Porażka może jednak mocno skomplikować sprawę awansu.

Polska - Austria: GODZINA. O której godzinie mecz?

Jeśli mecz Polska - Austria na PGE Narodowym zakończy się zwycięstwem gości, zrównają się oni punktami z kadrą Jerzego Brzęczka. W grze o awans wciąż są jeszcze Izrael i Słowenia, które tracą do Polski po cztery punkty.

Ostatni mecz Polska - Austria zakończył się wynikiem 1:0 dla biało-czerwonych. Gola na wagę trzech punktów zdobył w Wiedniu Krzysztof Piątek.

Austriacy przegrali dwa pierwsze mecze eliminacji Euro 2020 (z Polska 0:1 i 2:4 z Izraelem), potem odnieśli jednak trzy kolejne zwycięstwa. Imponujące były dwa ostatnie: 4:1 z Macedonią Północną i 6:0 z Łotwą.

Mecz Polska - Austria: GODZINA. O której godzinie spotkanie el. Euro 2020? Mecz Polska - Austria rozpocznie się w poniedziałek, 9 września, o godz. 20.45.

Polska - Austria na żywo. Relacja i wynik meczu live

Mecz Polska - Austria na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN