Zamknij

Armenia - Polska na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV i online?

Andreas Nicolaides
03.10.2017 17:40
reprezentacja Polski
fot. PAP/EPA

Polska - Armenia na żywo. Transmisja live w TV i online stream w internecie. Gdzie obejrzeć mecz Armenia - Polska? Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 18.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Polska wygra z Armenią?

Liczba głosów:

Biało-czerwoni zgromadzili 19 punktów i prowadzą w grupie E. Czarnogóra i Dania mają po 16, a ich bezpośredni pojedynek może przekreślić szansę co najmniej jednej z tych drużyn na zajęcie pierwszego miejsca. Kolejne lokaty zajmują zespoły, które nie mają już nadziei nawet na grę w barażach: Rumunia - 9 pkt, Armenia - 6 i Kazachstan - 2.

Na początku września podopieczni selekcjonera Adama Nawałki przegrali z Danią w Kopenhadze 0:4, a potem pokonali Kazachstan 3:0. W ostatnich dwóch kolejkach zmierzą się z Armenią, a trzy dni później - przed własną publicznością z Czarnogórą. - Po ostatnim spotkaniu wiemy, jakie musimy zrobić korekty. Wówczas nie wszystko dobrze funkcjonowało - przyznał Nawałka przed meczem.

Selekcjoner zapewnił również, że przedostatnie miejsce Armenii w tabeli to nie powód, aby lekceważyć tego rywala. - Specyfika miejsca, w którym zagramy, powoduje, że czwartkowe spotkanie będzie trudne. Stadion znajduje się bowiem tysiąc metrów powyżej poziomu morza. Poza tym Ormianie są wyjątkowo groźni przed własną publicznością i rozpoczynają mecze bardzo agresywnie. Musimy być na to przygotowani - przestrzegł.

Armenia - Polska: Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Polska - Armenia na żywo. Transmisja i wynik live w Polsacie, mecz online stream w internecie w ipla.tv. Relacja na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/AN