Grosicki odpowiedział na plotki o kasynie. Ta cieszynka mówi wszystko [WIDEO]

Andreas Nicolaides
05.10.2017 20:27
Kamil Grosicki
fot. PAP/EPA

Kamil Grosicki już w 2. minucie trafił do siatki w meczu z Armenią (6:1) w el. MŚ 2018. Po zdobytej bramce zaprezentował wymowną cieszynkę. W ten sposób odpowiedział na niedawne plotki o jego nocnych wyjściach do kasyna.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy wyjście piłkarza do kasyna przed meczem to coś złego?

Liczba głosów:

Piłkarz Hull City złożył dłoń w charakterystyczny sposób symbolizujący hasło: "gadajcie dalej". W ten sposób odpowiedział kibicom, którzy - jak się okazało - niesłusznie zarzucali mu zabawę w kasynie w noc przed wtorkowym treningiem reprezentacji w Warszawie.

Przypomnijmy, że użytkownicy Twittera zaczęli podawać informację, że Grosicki noc z poniedziałku na wtorek spędził w kasynie i przegrał w nim 2 miliony złotych. Przez to miał nie trenować z drużyną na wtorkowych zajęciach, a wiadomość o treningu indywidualnym - podana przez rzecznika kadry Jakuba Kwiatkowskiego - miała być zasłoną nocnej eskapady piłkarza.

Zobacz także

Kilka dni temu wszystkiemu zaprzeczył Tomasz Hajto. W rozmowie z "Super Expressem" głos zabrał za to Grosicki mówiąc: "Ktoś chce mi zaszkodzić". Teraz przemówił ponownie. Na boisku.

RadioZET.pl/AN