Zamknij

Transmisja Ligi Mistrzów w Polsat Sport Premium - Jak oglądać?

Andreas Nicolaides
22.08.2018 10:00
Liga Mistrzów
fot. PAP/EPA

Liga Mistrzów od sezonu 2018/2019 transmitowana będzie na antenie Polsatu. Cyfrowy Polsat z tego powodu uruchomił dodatkowe kanały, w tym Polsat Sport Premium oraz cztery programy PPV. Transmisja meczów Ligi Mistrzów będzie dostępna również online. Sprawdź, gdzie i jak oglądać Ligę Mistrzów w Polsacie - jak kupić dostęp, ile kosztuje.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polsat Sport Premium - transmisja meczów Ligi Mistrzów: ile kosztuje? jak oglądać online w internecie? Najważniejsze informacje dotyczące Ligi Mistrzów w TV.

Polsat Sport Premium - Cyfrowy Polsat

Polsat nabył prawa do transmisji Ligi Mistrzów i Ligi Europy na trzy kolejne sezony. Mecze pokazywać będzie na: Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2 oraz czterech kanałach PPV. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, jednocześnie transmitowane będą wszystkie mecze - to znaczy, że widz będzie mógł wybrać do oglądania na żywo dowolne spotkanie.

Wszystkie kanały są oczywiście dodatkowo płatne. Trzeba je wykupić u swojego dostawcy sygnału telewizyjnego. Cena Polsat Sport Premium w podstawowym pakiecie oferty Cyfrowego Polsatu wynosi 60 zł za cały pakiet. Nie gwarantuje jednak dostępu do serwisów PPV. Aby więc mieć możliwość oglądania wszystkich meczów (w tym kanałów PPV), trzeba będzie sięgnąć głębiej do kieszeni. Pakiet MAX w Polsacie kosztuje 120 złotych miesięcznie.

Dostęp do kanałów Polsat Sport Premium będzie też możliwy u innych operatorów. Ceny mogą się jednak różnić.

Polsat Sport Premium - Ipla TV, Liga Mistrzów online

Transmisja Ligi Mistrzów dostępna będzie też online w internecie. Pakiet IPLA Polsat Sport Premium kosztuje 360 zł - za cały sezon 2018/2019. Dzięki niemu transmisja meczów Ligi Mistrzów dostępna będzie w laptopie, smartfonie, na tablecie czy w smart TV.

Przypominamy, że od nowego sezonu Ligi Mistrzów mecze rozgrywane będę o dwóch porach - dwa spotkania fazy grupowej o godz. 18.55 i sześć meczów o godz. 21.00. Dni pozostają bez zmian - wtorek i środa.

RadioZET.pl/AN