Zamknij

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Krzysztof Sobczak
15.05.2019 14:20
Pogoń - Piast
fot. PAP

Mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice na żywo w TV i online. To spotkanie oraz równolegle rozgrywane Jagiellonii z Legia mogą zdecydować o tytule mistrz Polski w sezonie 2018/2019. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Pogoń - Piast.

Zagłosuj

Czy Piast Gliwice w środę zostanie mistrzem Polski?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W 35. kolejce Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice po niesamowitej końcówce pokonał Jagiellonię 2:1, a Legia tylko zremisowała z Pogonią 1:1. To sprawiło, że gliwiczanie po raz pierwszym w tym sezonie wskoczyli na fotel lidera i zajęli uprzywilejowaną pozycję w wyścigu po mistrzostwo kraju.

Zobacz także

W 36. serii gier walczące o tytuł drużyny "wymienią się" rywalami - obie zagrają na wyjazdach: Piast w Szczecinie, a Legia w Białymstoku. Jeśli ekipa Waldemara Fornalika wygra, a podopieczni Aleksandara Vukovicia nie sprostają ekipie Ireneusza Mamrota, trofeum po raz pierwszy w historii pojedzie do Gliwic.

Piast Gliwice idzie jak burza przez grupę mistrzowską. Pięć spotkań, pięć zwycięstw i tylko trzy stracone gole - to bilans ekipy z Górnego Śląska. Pogoń z kolei nie ma już szans na puchary, ale w poprzedniej kolejce pokazała, że potrafi napsuć sporo krwi faworyzowanemu rywali. Problemem mogą okazać się jednak kontuzje, bo z ich powodu zabraknie Malca i Drygasa.

Pogoń - Piast: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i online

Mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice odbędzie się w środę 15 maja o godz. 20:30. Transmisja tv w nsport+ oraz online na stronie oraz online na stronie canalplussport.pl.

RadioZET.pl/KS