Zamknij

Po zwolnieniu poszedł napić się z kibicami. Szokujące zachowanie trenera [WIDEO]

10.10.2019 14:50
Daniel Stendel
fot. Twitter

Szokujące zachowanie trenera Barnsley FC. Po zwolnieniu z posady Daniel Stendel poszedł napić się z kibicami. Zobacz WIDEO tego kuriozalnego zdarzenia!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Chociaż Daniel Stendel awansował z klubem Barnsley FC do Championship i został tym samym bohaterem kibiców popularnych "The Tykes", początek na boiskach zaplecza angielskiej ekstraklasy nie ułożył się po jego myśli.

Po jedenastu meczach niemiecki trener wygrał w zaledwie jednym spotkaniu, a aż siedem z nich przegrał, gromadząc jedynie sześć punktów. Tak kiepski dorobek sprawił, że 45-latek ostatecznie stracił swoją posadę.

Po zwolnieniu pił z kibicami. Szokujące zachowanie trenera Barnsley [WIDEO]

Nie da się ukryć, że fani Barnsley nie zapomnieli Stendelowi jego sukcesów z klubem. Zaraz po zwolnieniu szkoleniowca kibice zaczęli nazywać go w sieci "legendą", w związku z czym Niemiec zdecydował się spotkać ze swoimi sympatykami w jednym z miastowych barów. Jak podaje "Daily Mirror", trener wznosił toasty i bardzo dobrze się bawił.

W pubie fani "Urwisów" śpiewali piosenki na cześć Stendela, w których nie ukrywali swojego rozczarowania w związku z decyzją władz Barnsley.

Dla niemieckiego szkoleniowca angielski klub był dopiero drugim zespołem prowadzonym w roli pierwszego trenera. Wcześniej 45-latek pracował tylko w Niemczech, gdzie trenował Hannover 96. Następcą Stendela na Oakwell będzie niedoświadczony Adam Murray.

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl