Piękne słowa o Piotrze Zielińskim: To klejnot Napoli

Maciej Walasek
14.04.2018 12:43
Piotr Zieliński
fot. PAP/EPA

Piotr Zieliński jest bliski podpisania nowego kontraktu z Napoli. Polak ma dostać podwyżkę, ale co najważniejsze włoski zespół chce na nim zbudować swoją przyszłość.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

23-latek znajduje się w kręgu zainteresowań wielu klubów m.in.: Liverpoolu. Mimo że wciąż nie wiadomo czy polski pomocnik pozostanie w Napoli, włoski klub nie pozostawia złudzeń. Zdaniem mediów, zespół chce na Zielińskim zbudować swoją przyszłość.

- Nie ma wątpliwości, że Zieliński jest obserwowany i jest wielu zainteresowanych na rynku. Liverpool cały czas przygląda mu się, ale nowy kontrakt to jasna deklaracja dotycząca jego przyszłości – pisze portal calciomercato.com. - Ruch Napoli nie pozostawia wątpliwości: chcą na Zielińskim zbudować zespół.

Zagłosuj

Czy Piotr Zieliński powinien pozostać w Napoli?

Liczba głosów:

Zieliński miałby zostać następcą żywej legendy Neapolu – Marka Hamsika. Chociaż Polak przegrywał walkę w składzie z Allanem, serwis zwraca uwagę, że gdy tylko pojawiał się na murawie „wprowadzał ożywienie”.

Reprezentant Polski obok Diawary, Roga i Ounasa ma być jednym z ważniejszych zawodników w ekipie Maurizio Sarriego. Kontrakt Zielińskiego wygasa w 2021 roku i ma zostać przedłużony o kolejne 12 miesięcy. Umowa ma zawierać również podwyżkę. Obecnie 23-latek zarabia 1,1 mln euro.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

Roma już zna rywala w półfinale LM? Ogromna wpadka włoskiego klubu

Kamil Grosicki ma własny napój energetyczny. Nazwa? Pasuje idealnie

RadioZET.pl/MW