Koledzy Krychowiaka ukradli... taksówkę. Mogą mieć problemy

Krzysztof Sobczak
16.02.2018 17:46
Grzegorz Krychowiak
fot. EMPICS Sport/EAST NEWS

West Browmich Albion bada sprawę czterech piłkarzy tego klubu, którzy podczas zgrupowania w Barcelonie... ukradli taksówkę. Wszyscy zostali przesłuchani przez policję.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jak informuje BBC, które powołuje się na miejscową policję, piłkarze pojechali taksówką do fast foodu, gdzie pili alkohol. Ok. godz. 5:30 wyszli z lokalu, wsiedli do taksówki i odjechali. Bez kierowcy.

Zobacz także

Funkcjonariuszy wezwali pracownicy hotelu. Taksówkarz odzyskał swój pojazd, a piłkarze musieli się tłumaczyć. Nie zostali aresztowani, ale konsekwencje z pewnością wyciągnie klub.

Długo nie było wiadomo, o których piłkarzy chodzi. Wreszcie wszyscy przeprosili za swoje zachowanie, a pikanterii całej sprawie dodali fakt, że nie byli to młodzi gracze, lecz kapitan Johnny Evans, rekordzista pod względem liczby występów w Premier League Gareth Barry, reprezentant Anglii Jake Liverpmore oraz doświadczony bramkarz Boaz Myhill.

To kolejny problem WBA. Po 27 kolejkach drużyna zajmuje ostatnią pozycję w tabeli Premier League i traci już 7 punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie.

RadioZET.pl/BBC/KS