Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Koledzy Krychowiaka ukradli... taksówkę. Mogą mieć problemy

16.02.2018 17:46
sport

West Browmich Albion bada sprawę czterech piłkarzy tego klubu, którzy podczas zgrupowania w Barcelonie... ukradli taksówkę. Wszyscy zostali przesłuchani przez policję.

Grzegorz Krychowiak fot. EMPICS Sport/EAST NEWS

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jak informuje BBC, które powołuje się na miejscową policję, piłkarze pojechali taksówką do fast foodu, gdzie pili alkohol. Ok. godz. 5:30 wyszli z lokalu, wsiedli do taksówki i odjechali. Bez kierowcy.

Funkcjonariuszy wezwali pracownicy hotelu. Taksówkarz odzyskał swój pojazd, a piłkarze musieli się tłumaczyć. Nie zostali aresztowani, ale konsekwencje z pewnością wyciągnie klub.

Długo nie było wiadomo, o których piłkarzy chodzi. Wreszcie wszyscy przeprosili za swoje zachowanie, a pikanterii całej sprawie dodali fakt, że nie byli to młodzi gracze, lecz kapitan Johnny Evans, rekordzista pod względem liczby występów w Premier League Gareth Barry, reprezentant Anglii Jake Liverpmore oraz doświadczony bramkarz Boaz Myhill.

To kolejny problem WBA. Po 27 kolejkach drużyna zajmuje ostatnią pozycję w tabeli Premier League i traci już 7 punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie.

RadioZET.pl/BBC/KS

Oceń