Piłkarze Legii zaatakowani przez kiboli po klęsce z Lechem

Krzysztof Sobczak
02.10.2017 10:22
Lech - Legia
fot. PAP

Kibole Legii Warszawa nie przeszli obojętnie obok klęski z Lechem Poznań i zgotowali swoim piłkarzom gorące powitanie przy Łazienkowskiej 3. Jak informuje Krzysztof Stanowski z Weszło.com, zawodnicy zostali pobici.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

W niedzielę mistrzowie Polski w fatalnym stylu przegrali z "Kolejorzem" 0:3 po golach Macieja Gajosa, Łukasza Trałki i Macieja Makuszewskiego. To druga z rzędu porażka Legii, wcześniej ulegli 0:1 Jagiellonii.

Po powrocie z Poznania pod stadionem na zawodników czekała grupa niezadowolonych kiboli. Miało dojść do rękoczynów, ale szczegóły zajścia nie są znane. - Nie komentujemy - napisała nam w smsie rzeczniczka Legii, Izabela Kruk.

Nowe fakty przedstawił z kolei Onet, który - powołując się na osobę z klubu - poinformował, że do zdarzenia doszło w nocy. Na legionistów czekała grupa ok. 50 kiboli, w tym "Staruch". Kiedy zawodnicy wyszli na parking, zostali uderzeni w tył głowy "z liścia", co miało być dla nich poniżające. Nie oszczędzono nawet asystenta trenera, Aleksandara Vukovicia. Nikt poważnie nie ucierpiał.

RadioZET.pl/KS