Piłkarze FC Porto odwiedzili w szpitalu Ikera Casillasa. Kapitan przekazał dobre wieści

Krzysztof Sobczak
03.05.2019 23:35
Piłkarze FC Porto odwiedzili Casillasa
fot. Facebook/FC Porto

Piłkarze FC Porto wraz z trenerem Sergio Conceicao odwiedzili w szpitalu Ikera Casillasa, który dochodzi do siebie po zawale serca. - On jest pozytywnie nastawiony. Powiedział, że w przyszłym tygodniu będzie już z nami - powiedział kapitan Hector Herrera.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Iker Casillas doznał zawału serca podczas środowego treningu. Natychmiast przeszedł operację wszczepienia stentu, który ma za zadanie rozszerzyć naczynia krwionośne. Na razie nie wiadomo, czy piłkarz będzie mógł powrócić do czynnego uprawiania sportu, ale dobrej myśli są zarówno jego koledzy, jak i klubowy lekarz Nelson Puga.

Iker Casillas miał zawał serca

W piątek, na dzień przed ligowym starciem z Aves, Casillasa odwiedziła cała drużyna, z kapitanem Hectorem Herrerą i trenerem Sergio Conceicao na czele. Ten pierwszy przekazał pozytywne wiadomości na temat samopoczucia jednego z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji.

- Iker jest pozytywnie nastawiony. Powiedział nam, że w przyszłym tygodniu będzie już z nami. To znaczy, że wszystko zmierza w dobrym kierunku - zaznaczył Herrera. - Całą drużyna jest skupiona i zjednoczona. Chcemy, aby Casillas czuł nasze wsparcie nie tylko poprzez naszą obecność w szpitalu, ale także poprzez jutrzejsze zwycięstwo - dodał.

FC Porto walczy jeszcze o tytuł mistrza Portugalii. Na trzy kolejki przed końcem sezonu podopieczni Sergio Conceicao zajmują 2. miejsce ze stratą dwóch punktów do Benfiki Lizbona.

RadioZET.pl/FC Porto/KS